Protialkoholní léčebna v Jižních Čechách

Anonymní
18.6.15 17:06

Protialkoholní léčebna v jižních čechách

Prosím, raději anonymně. Děkuji. Prosím, nevíte někdo, zda je v jižních Čechách nějaká protialkoholní léčebna, nebo terapie, nebo já nevím co… Ale můj přítel dost popíjí. Né každý den, ale pije. Každý týden 2,3×… Lže mi, je nespolehlivý. Pak seká chvíli latinu, ale do týdne znovu. Nemůžu mu věřit!!! Je to už strašný. Máme spolu dítě, finančně nás zabezpečí. To jediné je ale plus. Jinak už nevím, co s ním. Na něčem se spolu dohodneme, nakonec kvůli chlastu vše padá, nezvedá mobily. Je mi z něho už fakt zle. Má cenu ještě vůbec něco podnikat, to se ptám pokaždý - jako třeba teď. Mám pocit, že už mě k němu nic netáhne, ale malá ho potřebuje… Chtěla bych, aby se šel léčit. To záleží i na něm, uvidíme :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
18.6.15 17:12
@Anonymní píše:
Prosím, raději anonymně. Děkuji. Prosím, nevíte někdo, zda je v jižních Čechách nějaká protialkoholní léčebna, nebo terapie, nebo já nevím co… Ale můj přítel dost popíjí. Né každý den, ale pije. Každý týden 2,3×… Lže mi, je nespolehlivý. Pak seká chvíli latinu, ale do týdne znovu. Nemůžu mu věřit!!! Je to už strašný. Máme spolu dítě, finančně nás zabezpečí. To jediné je ale plus. Jinak už nevím, co s ním. Na něčem se spolu dohodneme, nakonec kvůli chlastu vše padá, nezvedá mobily. Je mi z něho už fakt zle. Má cenu ještě vůbec něco podnikat, to se ptám pokaždý - jako třeba teď. Mám pocit, že už mě k němu nic netáhne, ale malá ho potřebuje… Chtěla bych, aby se šel léčit. To záleží i na něm, uvidíme :(

jj za Krumlovem http://cervenydvur.cz/

• Citovat
  • Upravit
18.6.15 17:14

Léčebna Červený Dvůr, okres Český Krumlov…ať se zadaří… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4228
18.6.15 17:15

Ono to záleží hlavně na něm, pokud nebude chtít a problém s pitím pro něj není problém, tak s ním nic nenaděláš.
Vím, že léčebna je v Želivi /tedy doufám, že ještě je/ nebo Červený Dvůr, ale to není podle mě to, co bys měla hledat. Můžeš si najít nějakého odborníka, který se zabývá závislostí a konzultovat s ním spíš své možnosti a vyhlídky, které máš a budeš mít s takovým člověkem.

Nicméně vše se odvíjí od něj a ty si musíš jen ujasnit, co chceš a co vážně ne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13781
18.6.15 18:07

Jak zaznělo - Červeňák, ale čekačky celkem dlouhé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.6.15 14:15

Milá anonymní zakladatelko,

pokud můžu radit, pryč od něj!!!
Jsem 2× rozvedená, oba ex byli alkoholici - druhý byl v Červeňáku i ve Lnářích a z obou jej vyhodili.
Chlastá dodnes.

Pokud sám nechce, neuděláš ty, ani nikdo jiný nic. Ani léčebna nebo doktoři nic nezmůžou.

Věř, že najdeš lepšího - jen nezoufej a jdi od něj!!!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.7.17 20:44

prosim o radu

Dobry den..muj pritel je alkoholik( tak to beru ja) on bohuzel tvrdi ze alkoholik není…denne je to pivo a skoro kazdy vikend tvrdy. a nemuzu snim jit ani na pivco nebo veceri protoze je to pokazde o panakach..Tvrdí ze mu to proste chutna. Cekame rodinu..cely tehotenství jsem nervozní kdy zase prijde opily.. spis ožraly.. Pit neumí protoze prijde v takovym stavu ze to snad neumim ani popsat… jsem tehotna a za mesic se nam narodí mala..cele tehotenství ho akorad zvedam ze zeme..netrefí kolikrat ani do postele.. je potom agresivní a druhy den si nic nepamatuje. Prosím poradte mi co stim???

• Nahlásit
  • Citovat
5733
1.7.17 20:50

Tak tady je každá rada drahá…rozhodně bylo velmi neuvážené si s někým takovým pořídit dítě. :think: Já bych vzala nohy na ramena a byla pryč a svůj návrat bych podmínila abstinencí, případně léčbou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.17 20:58
@alisekR píše:
Tak tady je každá rada drahá…rozhodně bylo velmi neuvážené si s někým takovým pořídit dítě. :think: Já bych vzala nohy na ramena a byla pryč a svůj návrat bych podmínila abstinencí, případně léčbou.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama