Provázkové záclony- máte je doma?

21.7.15 22:48

Provázkové záclony. Máte je doma?

Ahoj. Máte někdo tyhle záclony? Jak jste s tím spokojeni? Máte u nich i závěsy? Nemáte nějaký tip na nějakou fotogalerii na netu, kde by to bylo hezky vidět přímo v interiéru?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21.7.15 22:59

Takovejch obrázků najdeš všude hafo :) http://www.provazkova-zaclona.cz/…42268/23.jpg , kamarádka má, je to hezký, má je v obýváku, ve,,vchodě,, na balkon a u přilehlého okna, praktické :?: ne, hezké ano, pere je stylem, že je dá do napuštěný vany, a pere růčo veeelmi opatrně, ty první hodila na peříčko do pračky, a měla z nich chuchel :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.7.15 23:00

Ty co jsem vložila nemá, má je volně v jedný barvě, koupila je u vietnamců, v krámě jsou drahý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47202
21.7.15 23:01

Sestra má, vypadají krásně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
21.7.15 23:04

My mame v detskym pokoji, v loznici a v kuchyni mezi jidelni casti a linkou. jiny zavesy uz neee, jen zaluzie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56542
21.7.15 23:14

Ne. přijde mi to příšerný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9018
21.7.15 23:20

Taky ne, taky mi to přijde strašlivý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.15 00:07

re

Závěs jsem myslela na těch poutkách z materiálu-polyester, na bokách. To jsem nikde nenašla jak to vypadá když je uprostřed provázková záclona a na bokách je ten záves.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.15 05:49

To je příšernost nevkusná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5625
22.7.15 06:46

Není to hezký. Podle mě je to dobrý akorát tak někam do bordelu :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
22.7.15 07:22

My měli tuto (odmysli si prosím tu hroznou tyč, měli jsme ten byt dost provizorně), vypadá to docela dobře, ale strašně se to motá, pořád musíš česat - když třeba otevřeš okno, tak se rozletí a zamotají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4667
22.7.15 07:32

Nemám a ani bych je nechtěla, má to známá a je to šílený :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2020
22.7.15 08:26

Takovej straslive nevkusnej kyc 8o :lol: ale kdyz se to nekomu libi :nevim: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
22.7.15 09:04
@destovakapka píše:
Ahoj. Máte někdo tyhle záclony? Jak jste s tím spokojeni? Máte u nich i závěsy? Nemáte nějaký tip na nějakou fotogalerii na netu, kde by to bylo hezky vidět přímo v interiéru?

mela jsem je ale dlouho se u nas neohraly :nevim: me to po chvili prislo desne kycovy a neprakticky :nevim: navi si s tim acalahat kocka a deti :P nadchlyme to jo ale jak rikam praxe byla jina takze jsem se vratila ke klasice :kytka:

• Citovat
  • Upravit
22.7.15 13:21

re

Mě se ty provázkové líbí. Já mám klasické záclony ale metrážové a jak mě to ustřihli tak to neustřhli rovně a jde to vydět i když to mám zahnuté jak to je křivě ušmiknuté, tak jsem přemýšlela o těch provázkových.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama