Provera- rady a zkušenosti

255
14.5.18 19:39

Provera- rady a zkusenosti

Ahojky, měla bych takový dotaz.. 10. tento měsíc, takže 4 dny zpět jsem začala brát proveru (1-0-1) kvůli upravení cyklu.. už od druhého dne užívání mě začalo bolet břicho jako bych to měla dostat, říkala jsem si ze to přejde, ale další den to bylo to samé a možná ještě více no a od té doby mě břicho bolí stále, jakoby silné menstruační bolesti, ale menstruaci mám dostat cca 22.5.. bolí mě břicho i klidne týden předem ale třeba jeden den trosku a pak klid, ale teď opravdu po celou dobu užívání a nevím jestli to takhle má být.. a chodím i dost často na malou, nevím jestli to muže mít spojitost s tímto, myslím si ze ne.. doufám ze někdo bude mít zkusenosti a poradi :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3756
15.5.18 07:52
@18verca píše:
Ahojky, měla bych takový dotaz.. 10. tento měsíc, takže 4 dny zpět jsem začala brát proveru (1-0-1) kvůli upravení cyklu.. už od druhého dne užívání mě začalo bolet břicho jako bych to měla dostat, říkala jsem si ze to přejde, ale další den to bylo to samé a možná ještě více no a od té doby mě břicho bolí stále, jakoby silné menstruační bolesti, ale menstruaci mám dostat cca 22.5.. bolí mě břicho i klidne týden předem ale třeba jeden den trosku a pak klid, ale teď opravdu po celou dobu užívání a nevím jestli to takhle má být.. a chodím i dost často na malou, nevím jestli to muže mít spojitost s tímto, myslím si ze ne.. doufám ze někdo bude mít zkusenosti a poradi :dance:

Já už jsem 40+ a proveru beru kvůli nadměrn. růstu děložn sliznice..a tuktuk..já jsem s ní docela v poho. Bolesti klasika 5 cca 7 dní před MS, možná jsem přibrala 1 kg, MS mám slabší..Jinak nic. A to jsem hodně citlivá, nikdy jserm nemohla brát hormon. antiko. právě z důvodu stálých bolestí a špinění..za mě zatím snad ok. beru ji asi čtvrt. roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama