Prověření manžela formou sms

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 22:49
Prověření manžela formou sms

Přeji hezký večer :kytka:
Jedná se z mé strany o velice citlivé téma :oops:
Mám silné podezření, že manžela začíná vyhazovat z kopýtka, tedy, že by byl klidně ochotný mě podvést, pokud by se naskytla šance :cert: V minulém manželství byl hrozný dě. v.kař a svoji ženu podváděl na každém kroku. Dozvěděla jsem se to časem. Když jsme se poznali, byla jsem andílek, sluníčko, štěstíčko, láska, nyní sme spolu 7let a poslední dobou je nesnesitelný, sex s ním je o ničem(nechce mě uspokojovat)i když mu řeknu co by jsem si přála, tak to prostě nedělá(dřív mě dělal orál :oops: nyní mě ho už 1rok nedělal),je protivný, hned křičí, pak je jako milius, naházel na bývalou kýble špíny a ve skutečnosti bylo vše jinak, nechce nikam chodit, nezajímá ho ani když před ním chodím nahá, nic to s ním neudělá, ztratil veškerou chut' spolupracovat na našem vztahu, nic ho nezajímá, když na něj mluvím nevnímá ale dělá, že poslouchá, kýve hlavou jako osel a když se ho zeptám co jsem říkala, tak neví :cert: :cert: uplně je vidět, že je myšlenkama jinde a jak mu to v palici šrotuje jo a začal spát v obýváku, protože v ložnici se mu špatně spí :roll: takže je schopen celou noc lítat z gauče v obýváku do ložnice a zpátky :roll: Když mlčím, mlčí taky takže je schopen třeba 2hodiny ani nepromluvit dokud já nezačnu :cert: Jako je toho víc a já odmítám být jeho služka nebo co si myslí!
Proto jsem se rozhodla, zakoupit si simkartu o které by nevěděl a zkusila by jsem ho proklepnout :oops: Udělat ze sebe milenku, která má o něj zájem a hlavně! přeji si vědět jak zareaguje.
Máte s tím některá zkušenosti? Co napsat, jako,,ta milenka,,aby to nebylo tak nápadné a neprozradila by jsem se?
Jen upozorním, že v případě, že zjistím, že by měl chut' zahýbat a reagoval by na sms, dokončila by jsem to, nechala se pozvat na schůzku a rovnou by jsem mu tam donesla kufr s oblečením a vyměnila zámky. Jsem totiž pevně rozhodnutá ho při zjištění nevěry okamžitě opustit. Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20222 příspěvků 22.10.14 22:53

No, myslim ze by na tohle skocila tak 95%chlapu.. I ze zvedavosti. Ale tvoje vec pokud to chces udelat takhle.

Busy Bee
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 22.10.14 22:54

A co si myslíš, že se stane? Když se mu bude nějaká ženská takhle vnucovat, tak proč by na schůzku nešel že? Navíc schůzka není nevěra. Zaděláváš si na průser.. když přijde na to, že z něj děláš debila, tak kopne do zadku on tebe.

sissi79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 22:54

Dost ubohe :potlesk: :potlesk: zrejme te ma dost, nelibis se mu, nemas zdrave sebevedomi ;)

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 22.10.14 22:55

To nemůže dopadnout dobře. Dobře zvaž jestli jsi připravená na pravdu. ;)

veria
Generální žvanilka 24695 příspěvků 1 inzerát 22.10.14 22:55

Drsny. Proc se radši proste nerozvedes?

sissi79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 22:59

Muze mi nekdo rict proc by si to ten chlap mel nechat libit az se to provali? :think:

katty89
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 22.10.14 23:00

Pokud mas uroven 15ti lete holky a stoji ti za to se ponizovat, smele do toho. ;) Pokud nejsi ve vztahu spokojena a partnerovi neveris, ukoncila bych to. Bez trapnych testu.

mumisek79
Extra třída :D 12068 příspěvků 1 inzerát 22.10.14 23:00

Zoufali lide delaji zoufale veci, ale chapu te :hug: estli tva mira cise pretekla a ty uz ani nemas silu ronit slzy tak co dal…
premysleli jste treba o tom jit do poradny?
stejne mne to trochu prijde jako podraz na neho :zed: nejsem si jista ze kdyz nezjistitis to co tusis ze budes ve vztahu nadale spokojena. vykasly se na to a bez od toho, k cemu takovydle nechutny dukaz?
mate deti?

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 22.10.14 23:01

Nechci tě nejak urazit, ale kolik ti je? Tohle je jak z hlavy 15ti lety puberťačky, nic proti. Ikdyž zoufalý lidi, dělají zoufaly věci..

maminazplzne
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 22.10.14 23:02

Zakladatelko, mám z tebe divný pocit… to co popisuješ, je bohužel chtě nechtě přirozený vývoj vztahu, ono sluníčkovat a andílkovat je dost náročné a donekonečna to asi málokdo vydrží. Takhle by šlo projít všechno co píšeš… nedělá už orál? fakt to nemůže být tím, že ho třeba bolí krční páteř? Mně třeba jo, bolí mne, a když jo, tak to fakt není možné, ani s brufenem… spí jinde? nic ve zlým, ale nestane se ti občas, že chrápeš, semtam, třeba při rýmě… to je mazec, jak chytím rýmu, stěhuje se ode mne i křeček… no ale vidíš sama, že by se člověk nikam asi nedostal. co ale je fakt, nejsi spokojená, jsi trochu v programu „stíhačka“, a nápad s tou smskou vidím jako zoufalou věc, kterou dělají zoufalý ženský… je mi líto, že to máš takhle, držím ti palce. S člověkem, který mne začal po svatbě ignorovat, jsem žila deset let, je to peklo. Kdo nezažil, nepochopí… ale takhle bych to asi neřešila. :nevim:

katty89
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 22.10.14 23:02
@smudlik.esta píše:
Nechci tě nejak urazit, ale kolik ti je? Tohle je jak z hlavy 15ti lety puberťačky, nic proti. Ikdyž zoufalý lidi, dělají zoufaly věci..

Koukam, ze jsme se ve veku shodly. :mrgreen:

Electrolux_EHM_4400
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 23:02
@Anonymní píše:
Přeji hezký večer :kytka:
Jedná se z mé strany o velice citlivé téma :oops:
Mám silné podezření, že manžela začíná vyhazovat z kopýtka, tedy, že by byl klidně ochotný mě podvést, pokud by se naskytla šance :cert: V minulém manželství byl hrozný dě. v.kař a svoji ženu podváděl na každém kroku. Dozvěděla jsem se to časem. Když jsme se poznali, byla jsem andílek, sluníčko, štěstíčko, láska, nyní sme spolu 7let a poslední dobou je nesnesitelný, sex s ním je o ničem(nechce mě uspokojovat)i když mu řeknu co by jsem si přála, tak to prostě nedělá(dřív mě dělal orál :oops: nyní mě ho už 1rok nedělal),je protivný, hned křičí, pak je jako milius, naházel na bývalou kýble špíny a ve skutečnosti bylo vše jinak, nechce nikam chodit, nezajímá ho ani když před ním chodím nahá, nic to s ním neudělá, ztratil veškerou chut' spolupracovat na našem vztahu, nic ho nezajímá, když na něj mluvím nevnímá ale dělá, že poslouchá, kýve hlavou jako osel a když se ho zeptám co jsem říkala, tak neví :cert: :cert: uplně je vidět, že je myšlenkama jinde a jak mu to v palici šrotuje jo a začal spát v obýváku, protože v ložnici se mu špatně spí :roll: takže je schopen celou noc lítat z gauče v obýváku do ložnice a zpátky :roll: Když mlčím, mlčí taky takže je schopen třeba 2hodiny ani nepromluvit dokud já nezačnu :cert: Jako je toho víc a já odmítám být jeho služka nebo co si myslí!
Proto jsem se rozhodla, zakoupit si simkartu o které by nevěděl a zkusila by jsem ho proklepnout :oops: Udělat ze sebe milenku, která má o něj zájem a hlavně! přeji si vědět jak zareaguje.
Máte s tím některá zkušenosti? Co napsat, jako,,ta milenka,,aby to nebylo tak nápadné a neprozradila by jsem se?
Jen upozorním, že v případě, že zjistím, že by měl chut' zahýbat a reagoval by na sms, dokončila by jsem to, nechala se pozvat na schůzku a rovnou by jsem mu tam donesla kufr s oblečením a vyměnila zámky. Jsem totiž pevně rozhodnutá ho při zjištění nevěry okamžitě opustit. Děkuji :kytka:

Doufam, ze si te poradne vychutna :mrgreen: :mrgreen: To je tak detinske, az je mi te lito :P

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 22.10.14 23:03

@katty89 jo:-D četla jsem to hned jak jsem přidala příspěvek.

Uživatel je onlineFíková
Kelišová 5783 příspěvků 22.10.14 23:04

Tohle je snad ta nejblbější věc, co může ženská ve vztahu udělat. Jestli se s nímn chceš rozejít a nevíš, jak jinak to navlíknout, tak směle do toho. :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >