Prověření trestné minulosti

25.11.19 12:05

Prověření trestné minulosti

Dobrý den. Mám takový dotaz. Je vubec možné si nějakým způsobem nechat prověřit trestní minulost budoucího partnera? Mám jakési podezření, že něco není v pořádku.
Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1711
25.11.19 12:08
@kracena píše:
Dobrý den. Mám takový dotaz. Je vubec možné si nějakým způsobem nechat prověřit trestní minulost budoucího partnera? Mám jakési podezření, že něco není v pořádku.
Dekuji

Žádný takový legální způsob není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27328
25.11.19 12:10

Ne, není. Do trestniho rejstriku mají přístup jen soudy, policie, SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 12:13

Ok, myslela jsem si to. A v případě podani trestního oznámení, bych se mohla dozvědět zda má nějakou trestnou minulost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 12:18
@kracena píše:
Dekuji

Tak můžeš mu říct, aby ti přinesl výpis z TR ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mag
11226
25.11.19 12:20
@kracena píše:
Ok, myslela jsem si to. A v případě podani trestního oznámení, bych se mohla dozvědět zda má nějakou trestnou minulost?

Ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27328
25.11.19 12:23

@kracena no to až v případě ze by ho obvinili, vyšetřovali, tak pokud bys byla poškozená, měla bys právo nahlédnout do spisu a tam by při skončení vyšetřování měl byt založen opis z RT

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10800
25.11.19 15:19

Tak evidentně je to šmejd, kterému nevěříš na nejsi schopna se ho zeptat a dostat upřímnou odpověď.

Opravdu potřebuješ papír, aby sis přiznala, že to nemá dobrou budoucnost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 15:22

@kracena jako že bys na něj ty podala trestní oznámení? Na svého partnera? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 15:31

Ono je to trochu jinak.. Ale to nechci řešit.. Prostě mu nevěřím a nemám možnost se k minulosti dostat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K K
563
25.11.19 15:37
@kracena píše: …nemám možnost se k minulosti dostat..

Leda sestrojit stroj casu… :-)

K minulosti se bohuzel nedostane nikdo z nas. Pokud mu neveris, asi neni co dal resit. Vazne uvazovat o tom, zda chtit po partnerovi vypis z TR uz je docela hardcore - tam teda moc duvodu pro to s nim zustat nevidim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama