Provident - aktuální zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 18:22
Provident-aktuální zkušenost?

Dobrý večer, četla jsemže provident zpřísnil podmínky pro půjčky. Jednu u nich mám, bude už končit a splácím jak mám.

Jen se chci zeptat jsem v registru, je to problém pro získání další půjčky?

Prosím o nerýpání ještě se nic nepůjčuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Paola21
Závislačka 3536 příspěvků 20.02.17 18:28
@Anonymní píše:
Dobrý večer, četla jsemže provident zpřísnil podmínky pro půjčky. Jednu u nich mám, bude už končit a splácím jak mám.

záleží jak je vysoká ta půjčka.. a když si už půjčit, tak nikdy né od institucí jako je Homecredit, Provident, Cetelem…

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33213 příspěvků 20.02.17 18:32

A proč o další půjčku stojíš? Přeplatíš skoro tolik, kolik sis půjčila :nevim:

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 20.02.17 19:48
@matkabagristy píše:
A proč o další půjčku stojíš? Přeplatíš skoro tolik, kolik sis půjčila :nevim:

Prosímtě nerýpej, annonymka si jistě potřebuje půjčit na ledvinu, nebo něco podobně smrtelně důležitého, proto se rozhodla brát si extra nevýhodnou půjčku :pankac:

AdelaHores
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 21.02.17 05:02

Když si půjčíš bezhotovostně, nepřeplatíš tolik, pokud hotovostně, tak přeplatíš skoro jednou tolik, protože jsou v této částce započítány odměny pro vyběrčího obchodního zástupce. Podmínky jsou přísnější, protože je nový zákon, který vymezuje určité podmínky. Se záznamem v rejstříku je většinou problém si půjčit, ale Provident, co mám tušení, se do registrů nedívá. Spíš bych zvážila, jestli je nutné vzít si úvěr, když ted teprve doplatíš první. :)

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1205 příspěvků 21.02.17 05:09

Neboj, ten záznam v registru není žádná zvlášní překážka. Oni ti klidně půjčí a budou ti půjčovat pořád znova a znova, však ono se to nakonec stane, že budeš mít nějaký nečekaný problém a nebudeš stíhat splácet. V ten okamžik bude splněn jejich podnikatelský zá­měr.

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 21.02.17 08:46
@Borůvka1990 píše:
Prosímtě nerýpej, annonymka si jistě potřebuje půjčit na ledvinu, nebo něco podobně smrtelně důležitého, proto se rozhodla brát si extra nevýhodnou půjčku :pankac:

na to se tak ptá ty chytrolínko

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 21.02.17 08:46
@Jar Jar píše:
Neboj, ten záznam v registru není žádná zvlášní překážka. Oni ti klidně půjčí a budou ti půjčovat pořád znova a znova, však ono se to nakonec stane, že budeš mít nějaký nečekaný problém a nebudeš stíhat splácet. V ten okamžik bude splněn jejich podnikatelský záměr.

další chytrák

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 21.02.17 08:48
@Anonymní píše:

ahojky, na ty inteligentky co se doma nudí u ordinace nehleď. Provident kouká do registru, ale dělá to systém automaticky pomocí aplikace dá se říct. Pokud nemáš exekuce a ta částka v registru není velká tak ti pujčí ale je možné, že ti nabídnou menší částku a nabídnou ti jen hotovostní pujčku.

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1205 příspěvků 21.02.17 10:36
@Zahradnice Roku píše:
další chytrák

Lepší být za „chytráka“ než se aspoň nepokusit varovat :-)

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 21.02.17 11:11
@Jar Jar píše:
Lepší být za „chytráka“ než se aspoň nepokusit varovat :-)

varovat před čím? Myslíte, že provident je nějaká podvodná lichva? No asi myslíte, ale podkldy k tomu nemáte. Nehledě na to, že se zakladatelka na to neptá.

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1205 příspěvků 21.02.17 12:45
@Zahradnice Roku píše:
varovat před čím? Myslíte, že provident je nějaká podvodná lichva? No asi myslíte, ale podkldy k tomu nemáte. Nehledě na to, že se zakladatelka na to neptá.

Nikoliv podvodná, je zcela v souladu se zákonem. O to je to horší. A kromě toho jsem přesvědčená, že hlavním cílem všech těchto půjčovacích společností je umožnit dlužníkovi, aby se dostal do platební neschopnosti a pak jej pořádně odrbat při exekuci. Neboť i člověk, který si myslí, že je úplně švorc, má obvykle spoustu zajímavých, zpeněžitelných ak­tiv…

A to, že se zakladatelka neptá, mě příliš netankuje. Nestojím před soudem, nemusím tudíž odpovídat pouze na to na co jsem tázána. I když se to možná některým zde přítomným prodejcům půjček nevoní :mrgreen:

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 21.02.17 14:12
@Jar Jar píše:
Nikoliv podvodná, je zcela v souladu se zákonem. O to je to horší. A kromě toho jsem přesvědčená, že hlavním cílem všech těchto půjčovacích společností je umožnit dlužníkovi, aby se dostal do platební neschopnosti a pak jej pořádně odrbat při exekuci. Neboť i člověk, který si myslí, že je úplně švorc, má obvykle spoustu zajímavých, zpeněžitelných aktiv…A to, že se zakladatelka neptá, mě příliš netankuje. Nestojím před soudem, nemusím tudíž odpovídat pouze na to na co jsem tázána. I když se to možná některým zde přítomným prodejcům půjček nevoní :mrgreen:

tak provident lichva není. A zrovna provident je jedna z hodně solidních společností a rozhodně nepatří pod firmy co se radují z dlužníkova prodlení ve splátkách. Jinak klidně můžeš odpovídat na cokoliv. to je pravda. Asi jako když se někdo zeptá, zda si má dát jablko nebo hrušku a ty mu napíšeš at si dá na nohy boty. Ale to, že někdo pusobí jako hlupák nebo jím je je opravdu každého věc. Evidentně se ty do této role stylizuješ ráda.

ps. pro provident nepracuji bohužel

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1205 příspěvků 21.02.17 14:44
@Zahradnice Roku píše:
tak provident lichva není. A zrovna provident je jedna z hodně solidních společností

ROTFL. 35% RPSN je zajisté solidnost sama. A ostatní společnosti jsou plus mínus totéž :-) A celkově cca 700,000 exekucí ročně kvůli nespláceným půjčkám je drobná odchylka od prosté lidumilnosti :-)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28992 příspěvků 21.02.17 15:10

Normální člověk má něco našetřeno bokem.Aby si nemusel půjčovat u lichvářů.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >