Půjčí Provident i při exekuci?

Anonymní
7.2.21 22:05

Provident pujci?

Ahoj,
Nevíte jestli pujcuje provident i s exekuci? Jde o moji kamosku, nechce si rozmluvit půjčku.
Ma dluhy po manželovi - je to cely na dlouho.
Jenže to mají na nějakých 150 tisíc, a blokly ucty,,ona chce sáhnout po penězích nějakého lichvare, zkratka neověřená společnost - (jedinec). Zaplatit to a začít řádně splácet, podotýkám ze nevěděla o tom, ze její manžel něco takového vůbec ma.
Bydlí v najmu, nemají čím rucit.
O tom jak jsou hloupý, mi prosím psát nemusíte, mám stejný nazor. Jen jim chci nějak pomoci, tak mě v krajní nouzi napadl provident. Ikdyz vim, ze to není úplná hitparáda.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3141
7.2.21 22:10

Pokud jim chceš pomoci, tak jim můžeš půjčit, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1384
7.2.21 22:12

Kamoska si to nechce rozmluvit ale ty ji v tom podporujes? nejsi to ty ta dluznice s exekucema? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4754
7.2.21 22:12
@Anonymní píše:
Ahoj,
Nevíte jestli pujcuje provident i s exekuci? Jde o moji kamosku, nechce si rozmluvit půjčku.
Ma dluhy po manželovi - je to cely na dlouho.
Jenže to mají na nějakých 150 tisíc, a blokly ucty,,ona chce sáhnout po penězích nějakého lichvare, zkratka neověřená společnost - (jedinec). Zaplatit to a začít řádně splácet, podotýkám ze nevěděla o tom, ze její manžel něco takového vůbec ma.
Bydlí v najmu, nemají čím rucit.
O tom jak jsou hloupý, mi prosím psát nemusíte, mám stejný nazor. Jen jim chci nějak pomoci, tak mě v krajní nouzi napadl provident. Ikdyz vim, ze to není úplná hitparáda.

A ona neumí ani telefonovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 22:13

@JOHNDENVER

Přesně jak říkáš, kdybych mohla tak pomůžu, je to dlouholetá přítelkyně, já ale nemohu.
Mám hypo, finanční rezervu jen pro sebe a děti.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 22:14

@migmina nechce si rozmluvit lichvare. Ne, to fakt nejsem.

• Citovat
  • Nahlásit
10126
7.2.21 22:16

Já myslím, že u takové částky si Provident exekuce zkontroluje. Známá tam kdysi dělala a říkala, že snad jen do 10 000Kč( to ale nevím přesně), neřeší, jestli máš někde nějaké jiné pohledávky. Pak si člověka už proklepnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1384
7.2.21 22:17
@Anonymní píše:
@migmina nechce si rozmluvit lichvare. Ne, to fakt nejsem.

Dej ji kontakt na provident a tam se zepta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
7.2.21 22:38

Fakt ideální vytloukat dluh půjčkou :zed:
Jo Vasil určitě půjčí i s exekucí :lol: ale bál bych se splátek a o své končetiny :lol:
A dluh 150k není nic co by nešlo zaplatit ale s tou půjčkou to bude ještě horší. A exekutor nechodí hned určitě musí přijít spousta upomínek. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
440
7.2.21 23:46

Když o tom nevěděla, o těch dluzích, tak to přece může exekutorovi či u soudu doložit, že si manžel ty dluhy vzal bez jejího vědomí ne. Ale pokud mu ručila, tak jí nic nepomůže, prostě prodat co jde. Jen ať si nebere u žádného lichváře, protože to pak splácet nepůjde jako v bance a navíc jí můžou navštěvovat bouchači.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6385
9.2.21 16:40
@Zumpa píše:
A ona neumí ani telefonovat?

Ne, neumi. A dokonce ani zalozit tema tady.
A ma tak „skvelou“ kamaradku, ktera ji chce doporucit lichvu. Tfuj! :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat