Provizorní výplň a plomba, jaká bude asi cena?

Anonymní
15.6.20 17:24

Provizorní výplň a plomba cena?

Zdravím, jsem v 16tt a zubař se mi vrátil z ciziny. Aktuálně ještě domlouvá smlouvy s pojišťovnami. Nicméně mě nove zaregistroval, a cistil zubní kámen, nic za to nechtěl.. Před pár měsíci jsem byla na bolest u sousedního zubaře, kde mi vyčistil kanálky a dal provizorní plombu. Tenhle náš zubař mě rtg odmítl dělat kvůli těhotenství, a objednal mě na vyvrtání zubu, vložení provizorní vložky, a provizorní plomby…ze to po těhotenství předělame na klasickou… Nicméně jsem se já bl.ba zapomněla zeptat… Kolik to může stát? Jsem teď na rodicaku s mladším, takze si úplně nemůžu vyskakovat :zed: l

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13941
15.6.20 17:26

Ja platím za plombu 2-3 tis, za kanálky jsem dávala 8

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17167
15.6.20 17:41

Ja v tehotnestvi dostala bilou plombu na predni zub, nic provizorniho, platila sem 700kc, za amalgamove plomby nebo treba umrtvovaci injekci neplatim nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.20 17:49
@jizvíková píše:
Ja platím za plombu 2-3 tis, za kanálky jsem dávala 8

Právě bude vše provizorně, chce to udělat pak pořádně až to zrentgenuje :think:

• Nahlásit
  • Citovat
59332
15.6.20 18:05
@Anonymní píše:
Zdravím, jsem v 16tt a zubař se mi vrátil z ciziny. Aktuálně ještě domlouvá smlouvy s pojišťovnami. Nicméně mě nove zaregistroval, a cistil zubní kámen, nic za to nechtěl.. Před pár měsíci jsem byla na bolest u sousedního zubaře, kde mi vyčistil kanálky a dal provizorní plombu. Tenhle náš zubař mě rtg odmítl dělat kvůli těhotenství, a objednal mě na vyvrtání zubu, vložení provizorní vložky, a provizorní plomby…ze to po těhotenství předělame na klasickou… Nicméně jsem se já bl.ba zapomněla zeptat… Kolik to může stát? Jsem teď na rodicaku s mladším, takze si úplně nemůžu vyskakovat :zed: l

Já dneska za čištění kanálku a plombu dala 6 tis.. Těhotná jsme taky.. Nedělají mi rtg, ale opravy normálně.. Pomůže to cena u mě zubarky? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13880
15.6.20 18:33

Já u své zubařky platím 1500 za ošetření jednoho kanálků a 700 až 2000 za plombu dle velikosti. Ale tvůj zubař může mít ceny jiné… Mě by hlavně přišlo zbytečné měnit jednu dočasnou výplň za další dočasnou. Ale záleží na tom, jak dlouho ji už máš a v jakém je stavu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.20 19:06
@nozu píše:
Já u své zubařky platím 1500 za ošetření jednoho kanálků a 700 až 2000 za plombu dle velikosti. Ale tvůj zubař může mít ceny jiné… Mě by hlavně přišlo zbytečné měnit jednu dočasnou výplň za další dočasnou. Ale záleží na tom, jak dlouho ji už máš a v jakém je stavu…

Právě už je tam dlouho, říkal že dá provizorní.. Klasické ceny vím, ale asi se to taky změnilo za ten rok co byl pryč. Nicméně by mě právě zajímala ta provizorní :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
478
15.6.20 19:08

Ja dostala v tehotenstvi provizorni zdarma na pojistovnu, pry na tehotne maji specialni kod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
510
16.6.20 15:20

Včera jsem platila provizorní 400, za trvalou pak dám 600. Ale je to klasická tmavá, neb se jedná o osmičku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9638
16.6.20 15:25
@Anonymní píše:
Zdravím, jsem v 16tt a zubař se mi vrátil z ciziny. Aktuálně ještě domlouvá smlouvy s pojišťovnami. Nicméně mě nove zaregistroval, a cistil zubní kámen, nic za to nechtěl.. Před pár měsíci jsem byla na bolest u sousedního zubaře, kde mi vyčistil kanálky a dal provizorní plombu. Tenhle náš zubař mě rtg odmítl dělat kvůli těhotenství, a objednal mě na vyvrtání zubu, vložení provizorní vložky, a provizorní plomby…ze to po těhotenství předělame na klasickou… Nicméně jsem se já bl.ba zapomněla zeptat… Kolik to může stát? Jsem teď na rodicaku s mladším, takze si úplně nemůžu vyskakovat :zed: l

v těhotenství jsou ty obyč bílé co se dávají dětem taky hrazené ne, já byla nedávno na čištění kanálku, za 2 kanálky sem platila 1800, za bílou plombu 750 a amalgám zdarma, každý zubař to má jinak, co jsem měla zubaře předtím, tak za amalgámovou plombu jsem platila 1980 Kč. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama