Provozuje tu někdo zlatnictví?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jancakral
Kecalka 180 příspěvků 08.10.14 22:46
Provozuje tu nekdo zlatnictvi?

Ahoj holky, prosim, nesmejte se mi.Mym snem bylo vzdy provozovat zlatnictvi. DA SE TO I BEZ VYUCENI A ZKUSENOSTI? Rekl by mi nekdo vic? Je potreba vysoka vstupni investice? Prodavate nekdo zlato online? Dekuji vsem.Jana :srdce:

Reakce:
lasička1
Echt Kelišová 8197 příspěvků 08.10.14 22:57

Na otevření zlatnictví je potřeba obrovská investice.

soanpe
Závislačka 3138 příspěvků 08.10.14 23:17

Pardon, ale zrovna v tomhle oboru bude nutna nejaka odbornost a investice :mrgreen:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 08.10.14 23:47

Tak jsem naprostý laik, ale myslím že investice bude hodně velká, miliony :nevim:

blumen
Hvězda diskuse 46943 příspěvků 09.10.14 05:58

@jancakral no tak v tomto budes zrovna potrebovat oboje, kamarad to studoval, jak skoncil ale nevim.

jancakral
Kecalka 180 příspěvků 09.10.14 22:51

Prave na vysi investice a zkusenosti se tu ptam :-).V oboru pusobi i rada lidi bez studia, nicmene diskusi jsem zalozila k ziskani konkretnich zkusenosti :-) dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >