Reklama

Prozradit nevěru - ano, nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markét6
Nováček 4 příspěvky 07.02.17 21:08
PROZRADIT NEVĚRU ANO NEBO NE?

Ahoj holky, ráda bych znala vaše názory na jednu situaci…
Měla jsem přítele, který mi hodně ublížil a to hlavně tím, že měl několik dalších žen. Za to, co teď nepíšu mě prosím neodsuzujte… projela jsem mu celý facebookový účet a zjistila kolik jich bylo… co jim psal… způsob jak si hledal další… některé zprávy byly dost intimní a já z toho byla v šoku, že člověk, kterému jsem tak věřila, mi celou dobu lhal do očí.
A teď k mému dotazu: zjistila jsem, že „oblbuje“ vdanou paní, která má přímo ukázkový život. Jeho řečím by neodolala žádná… A já mám strašné nutkání tuhle nevěru dostat ven. Zvažovala jsem napsat paní, že TO VÍM, nebo jejímu muži… ale já chci, aby trpěl on (ex) a ne rodina té paní.
Jaké jsou vaše názory? Co byste dělaly na mém místě?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Baba
Nadpozemská drbna 29697 příspěvků 07.02.17 21:10
@Markét6 píše:
Měla jsem přítele, který mi hodně ublížil a to hlavně tím, že měl několik dalších žen. Za to, co teď nepíšu mě prosím neodsuzujte… projela jsem mu celý facebookový účet a zjistila kolik jich bylo… co jim psal… způsob jak si hledal další… některé zprávy byly dost intimní a já z toho byla v šoku, že člověk, kterému jsem tak věřila, mi celou dobu lhal do očí.
A teď k mému dotazu: zjistila jsem, že „oblbuje“ vdanou paní, která má přímo ukázkový život. Jeho řečím by neodolala žádná… A já mám strašné nutkání tuhle nevěru dostat ven. Zvažovala jsem napsat paní, že TO VÍM, nebo jejímu muži… ale já chci, aby trpěl on (ex) a ne rodina té paní.
Jaké jsou vaše názory? Co byste dělaly na mém místě?

Nech to plavat. Proc se mstit? Zbytecna ztrata tve energie a casu.

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 07.02.17 21:10

@Markét6 Vzala bych nohy na ramena a pelasila od neho pryc. Vdanou pani i jine pani a slecny bych nechala vlastnimu osudu.

mamutik
Stálice 64 příspěvků 07.02.17 21:10

Ahoj, jsetli je to už ex, asi bych to nechala plavat.. neboj ono na každou svini se ta voda opravdu vaří ;-)

Natálka26
Kelišová 5386 příspěvků 07.02.17 21:10

Nic. Nepletla bych se do toho.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 07.02.17 21:12
@Markét6 píše:
Jaké jsou vaše názory? Co byste dělaly na mém místě?

napiš to té paní at se stihne včas vzpamatovat a zachránit si rodinu a o něj se nestarej.. boží mlýny melou - taky na něj dojde :P

nani77
Kecalka 405 příspěvků 07.02.17 21:13
MLČ! Nic ti do toho není!

Není to tvoje věc. Nevím, proč šmíruješ fb někoho, kdo už je dokonce tvým EX. To nemáš nic lepšího na starosti? Paní je snad dospělá a svéprávná, aby se rozhodla sama.

Markét6
Nováček 4 příspěvky 07.02.17 21:14

Ta paní je fajn… myslí si o něm, jak je úžasný… a přitom ji zase velmi brzy odkopne. Zároveň mi je jí líto. Je dost naivní a nevím, nechci, aby si znytečně zahrávala s peklem? :roll:

Ou
Závislačka 4986 příspěvků 07.02.17 21:15

Nepleťte se do toho, vykašlete se na nějaké pomsty a udělejte si pořádek ve vlastní hlavě, abyste sebou netahala starou zátěž.

A nemusela se chovat tak uboze, že lezete lidem do profilů a zvažujete, že budete udávat že jsou kurevníci.

Vy jste si ho vybrala, byl takový už na začátku - nechtěla jste to vidět a teď se za svou blbost chcete mstít?

Přiznejte si to, co si přiznat nechcete, vyčistěte si ten bordel v hlavě, odpuťte si a začněte znova a lépe - bez toho balastu co teď musíte překonávat a co jste si v sobě naskládala.

Baba
Nadpozemská drbna 29697 příspěvků 07.02.17 21:15
@Markét6 píše:
Ta paní je fajn… myslí si o něm, jak je úžasný… a přitom ji zase velmi brzy odkopne. Zároveň mi je jí líto. Je dost naivní a nevím, nechci, aby si znytečně zahrávala s peklem? :roll:

Ona je nesvéprávná? PSala, že chceš, aby trpěl ex a teď zas chceš být za samritána. Nevyžádaného. Nic ti do života tvého ex není.

nostress
Extra třída :D 12885 příspěvků 07.02.17 21:15

Pokud má vdaná paní ukázkový život, pak ji nějakké oblbovačky nemůžou rozhodit. A jestli ano, to je pak její „bagr“.Na tvém místě bych zdrhla hodně daleko.

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 07.02.17 21:16

Té paní bych to napsala, pěkně s printscreeny obrazovek, když už jsi mu vlezla do FB, že je to obšourník, ale jejímu muži ne.

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 07.02.17 21:16

Kdyz si lehce zabouchnuta, vis sama, ze se stejne zaridis podle sebe a lidem a pomluvam verit nebudes, dokud se nespalis, to same se stane te vdane pani.. musi na to prijit sama.

Markét6
Nováček 4 příspěvky 07.02.17 21:23
@nani77 píše:
Není to tvoje věc. Nevím, proč šmíruješ fb někoho, kdo už je dokonce tvým EX. To nemáš nic lepšího na starosti? Paní je snad dospělá a svéprávná, aby se rozhodla sama.

Ano, svých starostí mám díky němu dosti. Nechci tady psát celý příběh, ale něco jsem od něj chytla a díky tomu dost trpím. A on? Užívá si vesele dál…

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 07.02.17 21:24
@Markét6 píše:
Ta paní je fajn… myslí si o něm, jak je úžasný… a přitom ji zase velmi brzy odkopne. Zároveň mi je jí líto. Je dost naivní a nevím, nechci, aby si znytečně zahrávala s peklem? :roll:

největší zlo je páchání dobra
zkus hodit svýho ex za hlavu a jít dál ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama