Prsa po kojení - vrátí se do původního stavu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Len81
Povídálka 20 příspěvků 22.05.19 13:08
Prsa po kojeni vrátí se do původního stavu

Ahoj holky mám dotaz jak je to s prsama po kojení??? Mají šanci se vrátit do puvodniho stavu?? Jde pro to něco uděl

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 3810 příspěvků 22.05.19 13:10

Jak komu, někomu se vrátí do původního stavu a někomu zůstanou vykojené kůže.

Tichošlápek
Extra třída :D 14858 příspěvků 22.05.19 13:14

Mne zůstaly naopak pěkně plná, jako kdybych pořad kojila. Za mne rozhodne upgrade :mrgreen:

kudlanka1
Kecalka 218 příspěvků 22.05.19 13:17

Co tak pozoruju okolo sebe tak je to individualni nekdo ma dokonce prsa i vetsi ale asi uz nikdy nebudou tak pevna ale staci dobra podprsenka :D

Kriss Tina
Extra třída :D 10798 příspěvků 22.05.19 13:21

Já doufám že po druhém kojení mi nějaká prsa zůstanou, po prvním synovi se mi víceméně ztratily :mrgreen:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2387 příspěvků 22.05.19 13:22

Kojila jsem rok a pul. Predtim jsem mela pekne, pevne dvojky. Ted velikost spis trosku mensi a trochu povadly.. No ale zadna katastrofa, kde by nepomohla podprsenka.

Lalelale
Závislačka 4775 příspěvků 22.05.19 13:25

@Len81 tak vždycky si můžeš pomoci pomocí chirurgie. Ale třeba to vůbec nebudeš potřebovat. Znám plno žen, které i po několika dětech mají postavu i prsa lepší, jak leckterá dvacítka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 13:27

Pomuze akorat chururgie.
Vykojene kuze je dobre prirovnani.
A i behem tehotenstvi probihaji nevratne zmeny, bohuzel.

Příspěvek upraven 22.05.19 v 13:27

Štrample obecná
Kecalka 471 příspěvků 22.05.19 13:27

U mě to bylo během max 2 měsíců a to jsem kojila cca 3 roky. Před kojením vel. 1, při kojení takové pěkné dvojky, ale už ke konci kojení se zase blížily původní velikosti. Pevnost mi přijde furt stejná, jsou prostě mini, tak naštěstí nemá moc co viset :mrgreen:

andelka83
Generální žvanilka 20930 příspěvků 22.05.19 13:30

Po prvním kojení mi nějaká velká změna nepřišla, ale možná to bylo proto, že jsem měsíc po odstavení otěhotněla. Po druhém 15 měsíčním kojení už to poznat bylo, prsa už neměla takovou plnost, musela jsem zjistit střih košíčků, které mi sedí. Teď kojím třetí dítě, tak jsem zvědavá. Katastrofa to snad nebude. Podprsenky nosím, odstavovat budu pozvolna. Mám velikost obvykle 75C, teď po porodu pro kojení 80E.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 13:32

Tak to u me prsa znicena hned po prvnim.
Ted ve druhem tehotenstvi vidim, ze to bude jeste horsi a to mam dvojky.
Uvazuju o plastice pozdeji, ja odpurce plastik. Mam dvojky.

Kajka9
Závislačka 4571 příspěvků 22.05.19 13:33

Je to individualní ja před těhu měla B..v těhu plnější B…po kojení a to jsem kojila bohužel 3 měsíce mám A :,( :,( 8o :? :? :?.. ale nemám je vytahané tak aspon něco ale prsa žádné

Kajka9
Závislačka 4571 příspěvků 22.05.19 13:34
@Anonymní píše:
Tak to u me prsa znicena hned po prvnim.
Ted ve druhem tehotenstvi vidim, ze to bude jeste horsi a to mam dvojky.
Uvazuju o plastice pozdeji, ja odpurce plastik. Mam dvojky.

jo já taky už jsme se dívala ale chtějí 70.000 což je pálka a pochybuju že někdy tolik peněz budu mít (navíc)…

PenelopaW
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 4 inzeráty 22.05.19 13:34

Existují různé posilovací cviky, já je měla uvedené už v knize u těhotenství. Určitě pomáhá i péče o ně (nedoporučuje se třeba moc horká voda na mytí). Každopádně já cvičila a starala se o ně jen u prvního dítěte, pak už jsem na to neměla kapacitu, a jelikož vím, jaká prsa má moje máma (a ta kojila jen mne), mám trochu obavy :D. Každopádně po ukončení kojení druhého dítěte se mi prsa zmenšila a dostala jsem se na gymnaziální velikost, normálně mám nějakou velikost C, skočila jsem zpátky na B. Uvidím, co to se mnou udělá teď napotřetí, ale tak nějak si už spořím na plastiku, protože mé znalosti biologie tvrdí, že prsa pak ztrácí pružnost, celkově se ta tkáň trochu mění, a jak jsem psala výše - vím, jak vypadá moje máma a prsa mám po ní :mrgreen:.

Aamanda
Kelišová 5656 příspěvků 22.05.19 13:37

@Len81 silně individuální. Já měla štěstí, po třech odkojených dětech jsou skoro jako dřív. Samozřejmě hraje roli i věk, v 35 nebudou vypadat jako v 18, to prostě není možné ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama