Prsa v těhotenství a po porodu

Anonymní
6.11.19 18:25

Prsa v těhotenství a po porodu

Ahoj. Je to citlivé téma a stydím se za něj tak anonym. Jsem ve 38 tt a moje ňadra jsou spíš jako velký, oteklý psí uši. Vždy jsem měla krásná, celkem pevná prsa. Velikosti C. Teď mám prsa snad D, E, nevím, nosím elastické, protože kupovat podprsenku je teď umění. Všude čtu jak v těhotenství a po porodu má ženská krásný ňadra. Já teda nevím, ale jedno mám větší jak druhý, bez podprsenky opřený o břicho. Neřeším žíly nebo tmave dvorce to je teď normální, ale ten tvar… to je hrozný. Snad mi to nezůstane? Mě to docela shodilo sebevědomí. Dnes jsem chtěla svýmu poslat fotku do práce pro lepší povzbuzení a já to snad vyfotila až na desátý jak to vypadalo nevábné :D
Od nějakého 5 měsíce mám prsa plná mleziva. Takže by jsem čekala že se budou víc a víc plnit. Ony snad spíš rostou směr dolů 8o
Dá se s tím něco dělat, máte nějaká zkušenost? Vrátí se to nebo to zůstane horší? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13146
6.11.19 18:30

To je u každého jinak, já měla změnu o nějaké 2-3 velikosti až po porodu. Když sem přestala kojit tak úplně zmizely :D teď kojím druhé, velikosti se různé mění podle toho jak se nalejvaj :D doufám že nedopadnu jak po prvním, to mi úplně zmizela ta prsní tkáň. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1768
6.11.19 18:32
@Anonymní píše:
Ahoj. Je to citlivé téma a stydím se za něj tak anonym. Jsem ve 38 tt a moje ňadra jsou spíš jako velký, oteklý psí uši. Vždy jsem měla krásná, celkem pevná prsa. Velikosti C. Teď mám prsa snad D, E, nevím, nosím elastické, protože kupovat podprsenku je teď umění. Všude čtu jak v těhotenství a po porodu má ženská krásný ňadra. Já teda nevím, ale jedno mám větší jak druhý, bez podprsenky opřený o břicho. Neřeším žíly nebo tmave dvorce to je teď normální, ale ten tvar… to je hrozný. Snad mi to nezůstane? Mě to docela shodilo sebevědomí. Dnes jsem chtěla svýmu poslat fotku do práce pro lepší povzbuzení a já to snad vyfotila až na desátý jak to vypadalo nevábné :D
Od nějakého 5 měsíce mám prsa plná mleziva. Takže by jsem čekala že se budou víc a víc plnit. Ony snad spíš rostou směr dolů 8o
Dá se s tím něco dělat, máte nějaká zkušenost? Vrátí se to nebo to zůstane horší? :roll:

Nosim porad podprdu at maji oporu.. Ja mam zase strach, ze az odrodim a nebudu treba kojit (blby bradavky, predchozi zkusenost) tak ze zustanu uplne plocha :( ted mam 85C, normalne skoro nic :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1768
6.11.19 18:33

@Kriss Tina to je ma nocni mura Tino…presne o tom pisu :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1037
6.11.19 18:36

U mě po porodu taky bída :roll: po prvním odstavení tam zbyla malá, ale ještě pevná prsa, teď kojím druhé a už teď je vidět, že až to zmizí, bude to hnus :zed: ještě, že už manžela mám a nemusím se před nikým jiným svlékat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13146
6.11.19 18:41

@Payus je to hrozný, ještě že nemám moc velká prsa, že mi aspoň nebude plandat kůže až na břicho, ale i tak to není příjemné, bez podprdy sem pak byla úplně plochá :roll: pro mě je nejhorší ten pocit že tam nic nemám, takovej lehkej hrudník :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.11.19 18:42

No můj chlap je hotový, že se mě to kýve, že je to teď velký a visí to nad ním. Nevím teda co se mu na tom tak líbí, ale do mých prsou je teď blázen, ale chlapi na to mají asi jiný pohled no. Jenže já s tím spokojená nejsem jako ženská a mám strach jak dopadnou po kojení, protože jsem fakt myslela, že právě v tomhle období budou krásná. Ale s tím asi nic neudělám, cvičení je k prdu asi můžu fakt jen doufat v genetiku, že budu po mamce. Ta má po 4 dětech sice prsa velikosti melounu, ale kulatá, pevná, plná.

• Nahlásit
  • Citovat
6.11.19 19:10

No co budu vyprávět, bida je to. Měla jsem krasne pevné trojky… před porodem jako ty… pak 10m kojení a zbyla kokrspaneli ouska sotva dvojky… teď jsem 41tt, prsa velikost E… už teď tuším, jak budou vypadat po kojení… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 23:15

Me po prvnim kojeni zbylo placate cosi, co se behem let jakz takz dalo dohromady. Ted mam obri materske kozy a po navratu do prace pujdu na plastiku, mam totiz svou hrdost a pripadam si jeste mladá na soumrak sexu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.19 08:06

@PaníKadrnožková soumrak sexu :mrgreen: :lol: :palec: když to je to, vždycky jsem si říkala, že existuje plastika, že ta mě vždycky zachrání. Jenže po tom co si sestra nechala udělat prsa (na skvěle klinice), jsem si vše rozmyslela :nevim: takže nevím, co jako budu dělat, ale čas ukaze :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.19 10:07
@lovethelife píše:
@PaníKadrnožková soumrak sexu :mrgreen: :lol: :palec: když to je to, vždycky jsem si říkala, že existuje plastika, že ta mě vždycky zachrání. Jenže po tom co si sestra nechala udělat prsa (na skvěle klinice), jsem si vše rozmyslela :nevim: takže nevím, co jako budu dělat, ale čas ukaze :mrgreen:

Co ji tam udelali, delej? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.19 12:27

@PaníKadrnožková niiiic neboj! :lol: ona je spokojena! Ale mě se to prostě jen nelíbí, prostě to křičí do světa, že je to umělý, nelíbí se mi to ani na omak :think: to je čistě můj pocit, že jsem ten typ, co nemá rád okatě umělý věci na těle, ona je zase opak, má ráda spíš takový to neprirozeno. Jsme holt každá jiná v tomhle :mrgreen: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.19 12:34
@lovethelife píše:
@PaníKadrnožková niiiic neboj! :lol: ona je spokojena! Ale mě se to prostě jen nelíbí, prostě to křičí do světa, že je to umělý, nelíbí se mi to ani na omak :think: to je čistě můj pocit, že jsem ten typ, co nemá rád okatě umělý věci na těle, ona je zase opak, má ráda spíš takový to neprirozeno. Jsme holt každá jiná v tomhle :mrgreen: :D

Ja myslela tak jednicky pod sval a trochu zaposit, zadna Lela :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
745
7.11.19 12:48

A co zkusit ty cviky na pevná prsa? Je jich víc i na netu. Já cvičím na velkém míči a nebo jógu a zatím to jde :) Ale mám velikost B-C. Nevím, zda ty cviky fungují i na velká prsa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.11.19 13:25

Holky aspoň máte nějaká prsa, já před tehotenstvim nic, v těhotenství nic, při kojení jen lehce a po kojení opět nic :sob: akorát to nic má čím dál horší tvar :scream:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama