Prstíčková metoda - poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
adel18
Stálice 54 příspěvků 08.01.17 21:17
Prstíčková metoda - poradíte?

Ahoj, já se omlouvám, že tu asi budu s tímhle dotazem za blbce… Ale moc nechápu princip prstíčkové metody. Dozvěděla jsem se o ni teprv před pár dny a dnes jsem měla čas hledat na internetu, co to znamená. Dotyčná vysvětlovala, že čípek je nějak naplácnutý na stěně pochvy a tím pádem se blokuje cesta pro sperma, a je potřeba to nějak… nevim co… nedává mi to smysl, když koukám na obrázky čípku, tak mi jasně vyplývá že je zcela uprostřed, tak by tam nemělo být nic, co by mohlo blokovat cestu? A dává mi to smysl v případě, že muž má třeba malý penis (a malý dostřik) a nedostane se úplně až k čípku, tak by se to tam nějak dostrkalo, ano to chápu. Pokud ale penis je úplně až na konci, jak tomu pomůže prst? nebo co přesně se tam tedy musí udělat? Prosím vysvětlete mi to jak malému dítěti, ráda bych to zkusila ale nechci to dělat špatně (a taky mám podezření, že nemám dostatečně dlouhé prsty…)

Přečtěte si článek: Zaručené babské rady, jak otěhotnět

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 21:19

To jsem taky nepochopila. Ale zkusila jsem prostě neco „nabrat“ a přejet po čípku no a povedlo se. :mrgreen:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 08.01.17 21:20

Hele vzhledem k průměrné rychlosti spermatu kolem 50km v hodině tak úplně nezáleží na velikosti penisu. Nicméně pokud je mi známo tak tato metoda je o našprtání spermatu do čípku.

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 08.01.17 21:22

Obrázek je obrázek, ale v závislosti na poloze dělohy (já mám třeba zakloněnou) a fázi cyklu, může být různě zabodnutý do stěny pochvy. Metoda spočívá v tom, že nahmatáš otvor v čípku a snažíš se do jeho blízkosti nahrnout nějaké sperma :) Je pravda, že si tak vzpomínám, že jsem po vyzkoušení opravdu otěhotněla - a taky jsem pak udělala svíčku :lol:

adel18
Stálice 54 příspěvků 08.01.17 21:26

A ted vážně - vy jste si tam dosáhly?? já tam sotva dosáhnu když si dřepnu, ale po sexu (navíc s velmi vyvinutým manželem), vleže, mi to přijde s mými krátkými prsty trochu nadlidský úkol :-D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 21:33

@adel18 Ja mam cipek asi nejak nizko :think: Staci mi 3/4 prstu a nema je nejak dlouhe.

Doctus
Závislačka 4409 příspěvků 08.01.17 21:36
@Anonymní píše:
@adel18 Ja mam cipek asi nejak nizko :think: Staci mi 3/4 prstu a nema je nejak dlouhe.

Tak hloubka ženské pochvy je standardně (v nevzrušeném stavu) 6 až 8 cm. Takže na čípek by se mělo prstem dosáhnout.

Martina D.
Ukecaná baba ;) 2335 příspěvků 2 inzeráty 08.01.17 21:52
@Nowuka2 píše:
Hele vzhledem k průměrné rychlosti spermatu kolem 50km v hodině tak úplně nezáleží na velikosti penisu. Nicméně pokud je mi známo tak tato metoda je o našprtání spermatu do čípku.

:mrgreen: :mrgreen: Výhodou je, že když prchnou v obci, nepřekročí povolenou rychlost. :pankac:

ixule
Vesmírná mluvilka 34982 příspěvků 08.01.17 21:54

Já třeba zrovna při ovulaci na čípek nedosáhnu, jinak ano :) Na velikosti penisu to nezáleží. Nějak jsem nepochopila oč jde, pokud ti nejde už nějakou dobu otěhotnět, dojdi k doktoru, udělají chlapovi spermiogram a tebe vyšetří, budete vědět, na čem jste.

adel18
Stálice 54 příspěvků 08.01.17 22:04
@ixule píše:
Já třeba zrovna při ovulaci na čípek nedosáhnu, jinak ano :) Na velikosti penisu to nezáleží. Nějak jsem nepochopila oč jde, pokud ti nejde už nějakou dobu otěhotnět, dojdi k doktoru, udělají chlapovi spermiogram a tebe vyšetří, budete vědět, na čem jste.

tak to jsme samozřejmě udělali, problém žádný nenašli a těhotná stále nejsem

ixule
Vesmírná mluvilka 34982 příspěvků 08.01.17 22:07

@adel18 Pokud je vše v pořádku, tak tohle tomu nejspíš nepomůže :nevim: Spermie, které jsou v pořádku, tak dorazí samy tam, kam mají, i bez pomoci. Jak dlouho se snažíte? Strašně moc může udělat i psychika :nevim:

Příspěvek upraven 08.01.17 v 22:10

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 08.01.17 22:08
@adel18 píše:
A ted vážně - vy jste si tam dosáhly?? já tam sotva dosáhnu když si dřepnu, ale po sexu (navíc s velmi vyvinutým manželem), vleže, mi to přijde s mými krátkými prsty trochu nadlidský úkol :-D

Je to boj, to uznávám :mrgreen:
Ale šlo to. Tak tam holt zmizí i pěst :mrgreen:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17913 příspěvků 08.01.17 22:12

A není to zbytečné? Vždyť ty spermie se při výstřiku k čípku stejně dostanou, a pokud jsou kvalitní, cestu do dělohy si najdou. A pokud ne (nebo je ještě jiný problém), ani zavádění prsty nepomůže. :think:

IvaB
Kelišová 6285 příspěvků 28 inzerátů 08.01.17 22:26
@Martina D. píše: :mrgreen: :mrgreen: Výhodou je, že když prchnou v obci, nepřekročí povolenou rychlost. :pankac:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :palec:
Tóňa2
Kecalka 327 příspěvků 08.01.17 22:36

Mě to také vždy zajímalo, jak ta prstíková metoda vlastně funguje. Nějaký čas se nám s manželem nedařilo otěhotnění. Mě nešlo na rozum to, jak to sperma ve vagině tím prstem „vyhmátnu“, když je vagina přirozeně zvlhčená, a toho spermatu není zrovna nějaké extra množství. Jinak řečeno - jak prstem nahmátnu zrovna to sperma, které se do vaginy při ejakulaci nějak kamsi rozstříkne?
Co je ale vtipné - právě proto, že mi to nebylo jasné, jsem to nikdy po sexu nezkoušela… jak šel čas, přestali jsme se snažit a postupně jsme s manželem přešli na režim, že jedno dítě stačí a víc nechceme, že jsme spokojení. Používali jsme kondom.
Jednou jsme při sexu zjistili, že kondomy došly. Jak jsme byli oba s manželem rozvášnění, tak já povídám - hele, dva roky snažení a nepovedlo se to, tak teď zrovna, na jeden pokus, se to určitě také nepovede. Každopádně hned po sexu mě to nedalo, byla jsem z toho nervní a jelikož jsem věděla, že při ovulaci je čípek jako pootevřený, tak jsem si řekla, podívám se, zkusím čípek našáhnout, zda je pootevřený, zda ovuluji - chtěla jsem se tím utěšit, že neovuluji, že je to OK, že se nemůže nic stát. Když jsem si tam takhle šmátrala, tak jsem samozřejmě nic nezjistila, ale po chvíli jsem si vzpomněla na prstíkovou metodu a začala plašit, jestli jsem si tam to sperma nemohla posunout do čípku… no prostě komedie.
Ten měsíc jsem měla zpoždění, následovaly dvě čárky a šok. Dlouho jsem to zpracovávala, dokonce i kvůli tomu plakala, že dítě nechci. Teď mi v postýlce spinká dvouletý chlapeček, kterého oba s manželem milujeme a neumíme si představit, že by nebyl…
Doteď nevím, zda to byla náhoda, že zrovna při tom jednom sexu se to povedlo, nebo zda vážně zafungovala prstíková metoda.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >