Prstíková metoda a potraty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 16:38
Prstikova metoda a potraty

Ahoj holky. Mam na vas dotaz. S manzelem se snazime o druhe miminko. Ja mam zaklonenou delohu a tak jsem na netu vypatrala, ze pomaha prstikova metoda. Manzel teda vzdy po sexu prstem cipek parkrat pretre.. Problem je, ze jak jsem procitala diskuze, tak velka cast zen psala, ze otehotnela v pohode, ale ze to tehotenstvi skoncilo ještě e v 1.trimestru. To me docela vydesilo. Co si o tom myslite? Ted nevim, jestli delame dobre.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Petula306
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 31.07.19 16:39

Myslím, že metoda je blbost a že to s potratem nesouvisí.

pikola
Generální žvanilka 21664 příspěvků 31.07.19 16:43

Já jen doufam, že si manža meje předtím ruce :roll:

pani.fialka
Kecalka 135 příspěvků 31.07.19 16:46
@pikola
@pikola píše:
Já jen doufam, že si manža meje předtím ruce :roll:

Dyt delaji sex ne? To uz je jedno, jestli jde o „akci“ nebo praktiky po. Jako asi sotva nekdo leze do postele se spinavejma rukama:))

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 16:49
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Mam na vas dotaz. S manzelem se snazime o druhe miminko. Ja mam zaklonenou delohu a tak jsem na netu vypatrala, ze pomaha prstikova metoda. Manzel teda vzdy po sexu prstem cipek parkrat pretre.. Problem je, ze jak jsem procitala diskuze, tak velka cast zen psala, ze otehotnela v pohode, ale ze to tehotenstvi skoncilo ještě e v 1.trimestru. To me docela vydesilo. Co si o tom myslite? Ted nevim, jestli delame dobre.

Ja po te metode 2× otehotnela, bez ni ne. A prvni dcera zdrava, se druhym ditetem jsem ted ve 27.tt, doted vse v poradku :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 16:50
@Anonymní píše:
Ja po te metode 2× otehotnela, bez ni ne. A prvni dcera zdrava, se druhym ditetem jsem ted ve 27.tt, doted vse v poradku :mavam:

To by bylo super. A moc gratuluju k tehotenstvi :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 16:55
@Anonymní píše:
To by bylo super. A moc gratuluju k tehotenstvi :palec:

Dekuji a preji hodne stesti :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 17:01

V jakémsi pobláznění po touze, aby to už vyšlo, jsem to zkusila, otěhotněla a potratila v 6.tt. Pak už jsem tomu nechala volný průběh a otěhotněla a vše v pořádku

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 17:03
@Anonymní píše:
V jakémsi pobláznění po touze, aby to už vyšlo, jsem to zkusila, otěhotněla a potratila v 6.tt. Pak už jsem tomu nechala volný průběh a otěhotněla a vše v pořádku

Aha, to me mrzi :hug: tak to mame nerozhodne. Mne prave napadli, ze se tim pomuze dovnitr i spatnym spermijim, ale je to jen moje uvaha :nevim:

Eemii
Neúnavná pisatelka 17631 příspěvků 31.07.19 17:05

Myslím si o tom to, ze prst ve vagine po styku opravdu nemůže za případný potrat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 17:11

@Eemii ja to myslela spis tak, ze tou metodou se obejde takovej ten prirodni vyber bejlepsiho plavce:) jakoze se tam nastrkaji i porouchany kusy. Ale zas umely oplodneni asi funguje podobne, jen se to nedela prstem. Jen me prekvapil ten pocet zen, co to hlasily

Petula306
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 31.07.19 17:20

To té metodě fakt někdo věří? No ty bláho

ugluk
Hvězda diskuse 47355 příspěvků 31.07.19 17:23

No jasně, zdeformuje jim při tom hlavičky a pošramotí DNA :think:

Anet131
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 31.07.19 17:37

Při umělým oplodnění se ale vybírají zdravé spermie, takže srovnávat to s touto metodou jaksi není úplně ideální ;)

Uživatel je onlinebelladonna
Závislačka 3198 příspěvků 31.07.19 17:43
@Anonymní píše:
@Eemii ja to myslela spis tak, ze tou metodou se obejde takovej ten prirodni vyber bejlepsiho plavce:) jakoze se tam nastrkaji i porouchany kusy. Ale zas umely oplodneni asi funguje podobne, jen se to nedela prstem. Jen me prekvapil ten pocet zen, co to hlasily

Na druhou stranu tam máš ještě kus cesty z čípku k vajíčku. Takže se špatné můžou vyselektovat. Metodě věřím, žena může s ní otěhotnět, že by tam bylo vyšší riziko potratu, pochybuji.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama