Prstiková metoda + Duphaston

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.9.21 22:16

Prstiková metoda + Duphaston

Ahoj všichni!
S manželem máme dvě krásné holčičky, kdy první se povedla opravdu na první dobrou, na druhou jsme se snažili skoro 7-8 měsíců.
Teď jsem měla nějak problémy s ovulací, a menstruaci mám opravdu jen příležitostně.
Přáli bychom si třetí miminko. Jelikož mám ty problémy s MS, doktorka mi nasadila Duphaston. Někdo nám k tomu ještě doporučil prstíkovou metodu, tak s manželem po sexu poctivě praktikujeme, a zatim porad nic.
Nikdy bych nevěřila, že začnu být tak zoufalá kvůli třetímu miminku.
Zpátky k prstíkové metodě… čípek si nahmatám, ale fakt nepoznám, zda je ready nebo ne. Přijde mi pořád stejný.
Další holčina mi doporučila, abychom zkusili pesar. Ihned po sexu nabrat na pesar a přimáčknout na čípek a nechat..
Zkoušel někdo?
Omlouvám se za výlev. Ale třeba má někdo další rady… prstiková metoda pomohla už dvěma mým kamarádkám.
Tak proto se zatim točím kolem toho.
Moc děkuji všem.
Z

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18784
27.9.21 23:10
@Anonymní píše:
Ahoj všichni!
S manželem máme dvě krásné holčičky, kdy první se povedla opravdu na první dobrou, na druhou jsme se snažili skoro 7-8 měsíců.
Teď jsem měla nějak problémy s ovulací, a menstruaci mám opravdu jen příležitostně.
Přáli bychom si třetí miminko. Jelikož mám ty problémy s MS, doktorka mi nasadila Duphaston. Někdo nám k tomu ještě doporučil prstíkovou metodu, tak s manželem po sexu poctivě praktikujeme, a zatim porad nic.
Nikdy bych nevěřila, že začnu být tak zoufalá kvůli třetímu miminku.
Zpátky k prstíkové metodě… čípek si nahmatám, ale fakt nepoznám, zda je ready nebo ne. Přijde mi pořád stejný.
Další holčina mi doporučila, abychom zkusili pesar. Ihned po sexu nabrat na pesar a přimáčknout na čípek a nechat..
Zkoušel někdo?
Omlouvám se za výlev. Ale třeba má někdo další rady… prstiková metoda pomohla už dvěma mým kamarádkám.
Tak proto se zatim točím kolem toho.
Moc děkuji všem.
Z

Nechápu proč zkoušíte tuhle metodu, vždyť v tom u vás problém není. Ten jev tvém cyklu, ne výstřiku chlapa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 12:37

Tak pokud neprobíhá ovulace, tak se můžeš klidně stavět na hlavu. :nevim:

Chtěli by se to zaměřit spíše na tu ovulaci.. jinak znám páry.. pár páru (holek) kdy jim kamarád půjčil sperma a injekční stříkačkou si stačily do otvoru v čípku :nevim: zadařilo se u všem na poprvé.

Ale ovulace je zásadní!

• Citovat
  • Nahlásit
2703
28.9.21 14:13

A chlapa tohle baví? Já jenom asi se příště na takový číčoviny nevykašlal..prstíková metoda :zed:
Tak když máš rozhozenej cyklus a ovulace se nedostaví, můžeš si tam strkat kde co a nepomůže to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.21 00:54

Tak ten Duphaston mi tu ovulaci právě spustil a pomohlo to.
Prstíková metoda nám byla doporučena i proto, že manželovi spermie jsou už pomalejší.
Samozřejmě, kdybych teď neovulovala vůbec, tak se tady neptám…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.21 00:58
@Anonymní píše:

Chtěli by se to zaměřit spíše na tu ovulaci.. jinak znám páry.. pár páru (holek) kdy jim kamarád půjčil sperma a injekční stříkačkou si stačily do otvoru v čípku :nevim: zadařilo se u všem na poprvé.

Ale ovulace je zásadní!

Tohle jsem taky slyšela, ale to mi přijde jako strašný risk… trefit se stříkačkou. A omylem se může stát, že se do těla dostane vzduch. To bych určitě nechala na odborníkovi…
Každopádně moc děkuji za odpověď :)
Z

• Citovat
  • Nahlásit
475
29.9.21 01:03
@Anonymní píše:

Ale ovulace je zásadní!
8o 8o 8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.21 10:43
@Anonymní píše:
Tohle jsem taky slyšela, ale to mi přijde jako strašný risk… trefit se stříkačkou. A omylem se může stát, že se do těla dostane vzduch. To bych určitě nechala na odborníkovi…
Každopádně moc děkuji za odpověď :)
Z

Neprijde mi to jako extra risk :nevim: nedáváš si nic do žíly, kde by to vadilo..
Při pohlavní styku se do tebe taky dostane dost vzduchu. :mrgreen:
Nicméně i tato cesta jde provést už gyn, takže určitě jestli máte problémy, tak pořešit s gyn.. ten vam určitě pomůže.

• Citovat
  • Nahlásit
2563
29.9.21 10:50

Úplně nevěřim, že tahle metoda opravdu pomáhá, spíš to bude náhoda. Nejlíp se spermie k vajíčku dopraví stahama při orgasmu - je to příjemnější a obvykle to funguje, pokud není zdravotní problém a u toho nepomůžou ani ty prsty :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2965
29.9.21 10:55

Na pesar se vykašli, ony spermie v pochvě stejně moc dlouho v tom kyselém prostředí nevydrží, ty, co se nedostanou rychle do čípku, tak prostě nemají šanci. Co třeba gel na podporu početí? Prodává se i v DM nebo na e-shopu lékáren bývá k sehnání gel Conceive. Nebo jestli chceš zkusit sofistikovanou prstíkovou metodu, tak běžte do CARu na IUI. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat