Prstová metoda - mohu být těhotná?

7
4.2.21 06:54

Prstová metoda- mohu být těhotná?

Dobrý den,
snažíme se o miminko a zde jsem si přečetla o prstové metodě. Prstovou metodu jsme zkoušeli 3 dny po sobě kdy jsem měla ovulaci, či-mi aby to bylo více pravděpodobné. Po jaké době má cenu si dělat těhotenský test? :think: Ještě mám mít teď 2 dny do menstruace, ale poprvý cítím, že mě vůbec nebolí prsa ani bradavky jako vždy 😅 stalo se to některé taky před otěhotnením? Já vím, že jsou to hloupé 2 dny jestli menstruace přijde nebo ne, ale jsme strašně nedočkavý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
600
4.2.21 07:02

Pockej do menstruace..stejně ti nic neutece :palec: a prstová metoda? :mrgreen: já ji že zoufalství jednou, nebo dvakrát zkusila taky a překvapivě nic :lol: povedlo se dýl a ani nevím jak. Takže se na to neupinej. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17138
4.2.21 07:15

Počkej az vynechá ms. A proc se o dítě nesnažite normálně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1481
4.2.21 07:25

Taky jsme zkouseli a nic. No pockej do ms. Jak dlouho se snazite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
4.2.21 07:43

@lachtanice86 Snažíme se už rok normálně a pořád nic :( tak jsem našla na internetu tuhle metodu, tak snad zabere

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2587
4.2.21 07:48

To té metodě věříš? Trošku se teď nudím, tak jsem si to přestavila.. hlavně když píšeš v množném čísle, že jí zkoušíte :lol: :lol: to nene :lol: jestli je to rok, bylo by lepší to řešit s odborníky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29582
4.2.21 07:51

To jako, že se dá otěhotnět z prstů? :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
4.2.21 07:52

@Petula306 Myslím, že když si vyhledáte tady Prstícková metoda tak vám vyjede diskuse, kde holky píšou, že se díky té metodě podařilo :P nevěřím tomu na 100% ale po přečtení té diskuse vím, že je to možné 😅 některým se to zadařilo na první pokus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
4.2.21 07:55

@berry4 Zde si můžete přečíst o té metodě
https://www.emimino.cz/…metoda-2874/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
774
4.2.21 07:56
@Lolal8 píše:
@Petula306 Myslím, že když si vyhledáte tady Prstícková metoda tak vám vyjede diskuse, kde holky píšou, že se díky té metodě podařilo :P nevěřím tomu na 100% ale po přečtení té diskuse vím, že je to možné 😅 některým se to zadařilo na první pokus

A co to je? Já jsem o tom nikdy neslyšela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
4.2.21 07:57
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
774
4.2.21 08:00

Pardon nevšimla jsem si odkazu, jak psala přijde mi to divné ale jestli jim to pomohlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2587
4.2.21 08:12

Tady se toho napíše. Zdravá spermie doputuje kam má i bez postrkování. Pokud je problém, nějaký šťourání prstava zvýší šanci o minimum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5040
4.2.21 08:36
@Lolal8 píše:
Dobrý den,
snažíme se o miminko a zde jsem si přečetla o prstové metodě. Prstovou metodu jsme zkoušeli 3 dny po sobě kdy jsem měla ovulaci, či-mi aby to bylo více pravděpodobné. Po jaké době má cenu si dělat těhotenský test? :think: Ještě mám mít teď 2 dny do menstruace, ale poprvý cítím, že mě vůbec nebolí prsa ani bradavky jako vždy 😅 stalo se to některé taky před otěhotnením? Já vím, že jsou to hloupé 2 dny jestli menstruace přijde nebo ne, ale jsme strašně nedočkavý.

Holky fakt zírám, čemu všemu jsou tu lidí schopni věřit, protože si to přečtou na netu 8o 8o 8o neuvěřitelné p.viny.. Fakt síla medií je bzmezná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17138
4.2.21 08:44

@Lolal8 po roce bez úspěchu běžte do CAR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat