Prstýnek - čekáte, víte, že nebude, a přesto doufáte?

Anonymní
9.12.18 17:14

Prstýnek, čekáte, víte, že nebude a přesto doufáte?

Krásný adventní podvečer, otázka je jasná, netřeba více rozebirat. Jak se s tim vyrovnáváte? Mě bylo řečeno „zatím ne“. Určitě nejsem žádná zoufalka, zatim, ale důležité to pro mě je.
Čekám ho, na 99% vím, že ho nedostanu, zklamání bude, ale zatím nepovede k rozchodu. Co vy? Já jen furt nevim, jak to zklamání nedat moc najevo.
Anonym snad pochopitelný, děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9.12.18 17:18

Cim vic zenska tlaci na pilu, tim spis ho nedistane ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11736
9.12.18 17:18

https://www.emimino.cz/…ruku-308101/

uz tu jedna diskuse jede, a je stále aktivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2955
9.12.18 17:19

Já neznám podrobnosti o vztahu ale asi bych ten vztah přestala brát vážne. Porozhledla se jinde .. nemusí být hned rozchod ale do budoucna bych s nim nepocitala. A ještě - moc nechápu bylo mi řečeno zatím ne - ty ses ho ptala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2402
9.12.18 17:21

No, ja cekam taky, pritel si me pry chce vzit, ale kdy??? Na Vanoce to urcite nebude, to bych ani nechtela. Termin mam v dubnu, tak bych rada aby prsten vytahl nekdy na jare :D ale ja se s nim o tom nechci bavit, chci prekvapko, takze jsem mu rekla, ze az to tak bude citit, at to udela. Nechci aby jsme se nejak domluvili a on prisel do obyvaku, ja tam v pyzamu a on vytahl prsten se slovy - hele tady mas. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.12.18 17:23

My jsme ještě dál - můj muž pro mě prstýnek má, už 3/4 roku, neví, že to vím (tchýně se podřekla, že prostě nechápe, že ho pořád nevidí u mě na prstu :roll: ). Ví, že bych prstýnek moc chtěla, ale už tak rok a půl jsem nic neřekla! Na pilu fakt netlačím. Máme dvě děti. Sakra, proč mi ho pořád nedal?!?! Fakt netuším…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.12.18 17:32

@Pidulka1991 na pilu netlacim a otázka znela jinak

@Lioness34 neptala, bavili jsme se o tom tak nějak přirozeně

Holky cekatelky, drzim moc palce, ať už. U nás v tom nejsou aspoň ty děti

Zakl

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.12.18 17:33
@Anonymní píše:
My jsme ještě dál - můj muž pro mě prstýnek má, už 3/4 roku, neví, že to vím (tchýně se podřekla, že prostě nechápe, že ho pořád nevidí u mě na prstu :roll: ). Ví, že bych prstýnek moc chtěla, ale už tak rok a půl jsem nic neřekla! Na pilu fakt netlačím. Máme dvě děti. Sakra, proč mi ho pořád nedal?!?! Fakt netuším…

Strejda si vzal tetu taky až po dvou dětech..a po 20ti letech vztahu! Fakt nechápu někdy ty chlapy.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
2734
9.12.18 17:35
@Anonymní píše:

to je hrozné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49095
9.12.18 17:38
@Anonymní píše:
Krásný adventní podvečer, otázka je jasná, netřeba více rozebirat. Jak se s tim vyrovnáváte? Mě bylo řečeno „zatím ne“. Určitě nejsem žádná zoufalka, zatim, ale důležité to pro mě je. Čekám ho, na 99% vím, že ho nedostanu, zklamání bude, ale zatím nepovede k rozchodu. Co vy? Já jen furt nevim, jak to zklamání nedat moc najevo.
Anonym snad pochopitelný, děkuji

třeba Tě překvapí a dá Tě ho na ty Vánoce ;) , nebo se ženit nechce a nedočkáš se nikdy :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2863
9.12.18 17:42

Také vím už prez půl roku ze pro me přítel prstynek má. Řekl mi to sám ale také mi řekl že čeká na správný okamžik. Chvilku jsem se ptala každou chvíli kdy už to bude ale po 3 měsících jsem to vzdala. Takže teď už jen čekám a buď se dočkám nebo ne. I kdyby ne tak nevadi přítele miluju a vím že sním chci být i tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23107
9.12.18 17:47

Co tahle nečekat a domluvit se. Já jsem přímo o ruku požádaná nebyla, ale byli jsme domluvení, že až dodělám školu, tak se sestěhujeme (našla jsem nám práci a byt) a za rok, že se vezmeme. Takže jsme se pak za rok vzali a další rok už jsem čekala syna. Prstýnek mi nechybí, nenosím ani snubní, protože bych ho musela v práci sundávat a ztrácela bych ho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5826
9.12.18 17:48

@Vladka23 to je zvlastni ty brdo, to jsem jeste neslysela, ze by chlap rekl: hele prstynek mam, pozadat te chci, ale cekam na ten okamzik…tak ma pockat a drzet pusu ne :mrgreen: me by to asi nastvalo… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41390
9.12.18 17:51
@Vladka23 píše:
Také vím už prez půl roku ze pro me přítel prstynek má. Řekl mi to sám ale také mi řekl že čeká na správný okamžik. Chvilku jsem se ptala každou chvíli kdy už to bude ale po 3 měsících jsem to vzdala. Takže teď už jen čekám a buď se dočkám nebo ne. I kdyby ne tak nevadi přítele miluju a vím že sním chci být i tak.

Ono tim vecnym ptanim sis to sama oddalovala :lol:
A myslim, ze kazda zenska.. Kdyz se furt bude ptat tak je preci jasny, ze to neudela :nevim:
Vždyť by to bylo jako kdybyste si o to rekli, to je preci o nicem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
783
9.12.18 17:52
@Anonymní píše:
Krásný adventní podvečer, otázka je jasná, netřeba více rozebirat. Jak se s tim vyrovnáváte? Mě bylo řečeno „zatím ne“. Určitě nejsem žádná zoufalka, zatim, ale důležité to pro mě je. Čekám ho, na 99% vím, že ho nedostanu, zklamání bude, ale zatím nepovede k rozchodu. Co vy? Já jen furt nevim, jak to zklamání nedat moc najevo.
Anonym snad pochopitelný, děkuji

A jak jste spolu dlouho? A řekl ti proč zatím nechce? Jinak mě přítel taky řekl, že zatím nechce, připadá si mladý, ale já už se dočkala. :mrgreen: Přítel spíš chtěl, abych to nečekala a aby mě překvapil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama