Prstýnek na ukazováčku pravé ruky

Anonymní
26.12.20 00:21

Prstýnek na ukazováčku pravé ruky

Od přítele jsem k Vámocům dostala prstýnek. Věděla jsem, že ho dostanu, takže přinesl vzorník, vyzkoušela jsem a podle toho mi vybral velikost. Vybírala jsem ho na levý prostředníček. Jenže do té doby se mi na něm udělal ganglion. Prostě taková boulička. Prstýnek mi s ní sedí, ale je to pro mě velmi bolestivé. Jediný jiný prst, na který mi sedí je ukazováček pravé ruky. Nikdy jsem moc neviděla nosit tam prstýnky. Myslíte, že ho tam nosit můžu? Není to blbé? Alespoň do doby, než mi boulička zmizí… Ono třeba by to šlo vyměnit, ale nechci mu to říkat, byl by zklamaný. Než ho měnit, to bych si ho snad radši zkusila nechat tajně zmenšit na prostředníček druhé ruky. Ale radši bych se obešla bez toho. Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6347
26.12.20 00:22

Ne nemůžeš ho tam nosit. :roll: vždyť je úplně jedno na jakém prstu prstýnek máš, ne?! :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
26.12.20 00:46

Takovy kraviny, boze zensky 🙄
Nezlobte se, ale to jsou nekdy opravdu dotazy, ze se clovek nestaci divit.
Proc byste ho nemohla nosit na ukazovacku prave ruky? Vazne jste nikdy nevidela zenu, ktera nosi prstynky na prave ruce?

Noste si ho klidne na palci, je to vase vec.
Az budete mit prostrednicek v poradku, tak si ho vratite zase tam. Dyt o nic nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4060
26.12.20 00:56

1. Prstýnek můžeš nosit kdekoliv ti vuhovuje, nejsou na to předpisy.
2. Manžel by byl zklamaný, že nemůžeš ze zdravotního důvodu prstýnek mít na původně plánovaném prstu a nwcháš si ho zmenšit, aby lépe sednul na jiný? Proč? To přece není ani jeho ani tvoje chyba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1018
26.12.20 02:13
@Anonymní píše:
Od přítele jsem k Vámocům dostala prstýnek. Věděla jsem, že ho dostanu, takže přinesl vzorník, vyzkoušela jsem a podle toho mi vybral velikost. Vybírala jsem ho na levý prostředníček. Jenže do té doby se mi na něm udělal ganglion. Prostě taková boulička. Prstýnek mi s ní sedí, ale je to pro mě velmi bolestivé. Jediný jiný prst, na který mi sedí je ukazováček pravé ruky. Nikdy jsem moc neviděla nosit tam prstýnky. Myslíte, že ho tam nosit můžu? Není to blbé? Alespoň do doby, než mi boulička zmizí… Ono třeba by to šlo vyměnit, ale nechci mu to říkat, byl by zklamaný. Než ho měnit, to bych si ho snad radši zkusila nechat tajně zmenšit na prostředníček druhé ruky. Ale radši bych se obešla bez toho. Děkuji za odpovědi

Proč by to bylo blbé? K tomu je nějaká pověra, nebo společenské faux pas? Všimla jsem si, že třeba na fotkách na internetu to moc lidí (celebrit atd.) nenosí, ale jinak naživo to vídám často… Já to tak taky nosívám. Skoro je tam nosím nejradši, přijde mi, že to zkrásní tu ruku a je to hezky vidět při podání ruky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1111
26.12.20 06:06

Jako vazne??? Upadne Ti… jeden prst s bouli a další fuč, já bych to radši nepokoušela :lol: :lol: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15281
26.12.20 08:39

To snad nemyslíš vážně ten dotaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
26.12.20 08:42
@Anonymní píše:

Nech si ten ganglion odstranit - na chirurgii nebo ortopedii. Je to otazka par minut. Urcite rychlejsi nez menit velikost prstynku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35776
26.12.20 08:52
@Anonymní píše:

Je úplně jedno na jaký prst si prstýnek navlékneš, jenom zásnubní a snubní se nosí na prsteníčku levé ruky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66745
26.12.20 09:02
@dagmarkaa píše:
Je úplně jedno na jaký prst si prstýnek navlékneš, jenom zásnubní a snubní se nosí na prsteníčku levé ruky ;)

A to jen v nekterych zemich. V hodne zemich vcetne Nemecka na prave.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
26.12.20 09:27

Ano, můžeš ho nosit na jakémkoliv prstu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29217
26.12.20 09:33
@Anonymní píše:

Neřešila bych prstýnek, ten bych klidně dala na druhou ruku, ale ten nárůstek. Vypadá to nechutně a na prstu bych to mít nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
26.12.20 09:45

S přítelem máme párové prstýnky a taky ho nosím na ukazováčku pravé ruky :D na prsteníčku by mi spadl a už tam nosím jiný prstýnek. Přítel ho nosí na prostředníčku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
837
26.12.20 18:51

A proč bys nemohla, prosím tě? Já mám prstýnky na pravé - ukazováček a prostředníček, na levé ukazováček a prsteníček. A co jako? Nikomu do toho nic není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
27.12.20 10:33
@Russet píše:
Neřešila bych prstýnek, ten bych klidně dala na druhou ruku, ale ten nárůstek. Vypadá to nechutně a na prstu bych to mít nechtěla.

Tak on není vůbec vidět a navíc se mi objevuje neustále dokola na různých místech. Už mi je několikrát i odstraňovali a mám je pořád. Vždycky se objeví a třeba za měsíc nebo dva zmizí.
Všem děkuji za odpověď, bylo mi to líto, když jsem ho dostala, přes noc se mi to ulezelo v hlavě a došla jsem ke stejnému závěru, jaký jste mi radili vy. Je to pitomost, můžu ho nosit, kde chci :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat