Průběh mého trápení

Ahoj holky, vytvořila jsem skupinu pro podporu nás všech, kterým v brzké, ale i pozdější době odešel člověk srdci nejblíže a tím je a byla MAMINKA :-(.

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 317 příspěvků 1 inzerát 21.01.19 20:30
Průběh mého trápení

Umřela na trombozu :-(, nikdo to nečekal, prvotní odhad smrti byl infarkt. Já byla v tu dobu jinde, děláme rekonstrukci, to bylo i mé trápení celou dobu a taky požírač času, neměla jsem čas na jiné věci a mamince ty poslední dny nevěnovala nějak moc péči a pozorností, ale kdo taky mohl čekat, že se jedná o něco jiného a že nám odejde? Nikdo! Hned jak mi to manžel oznámil- jelikož jsem spala a volali mi, ale já byla unavená z prace a toho všeho, tak jsme jeli domu k tatinkovi, už tam byli pohrebaci, ale já se natolik zhroutila, ze jsem se nesla ani rozloučit, stejně mě ihned brali a pak jsem jela na kapacku. Na pohřbu byla možnost se jít podívat, ale já jsem si ji chtěla zapamatovat tak, jak jsem s ni mluvila den před smrtí. A teď se mi uziraji otázky…udělala jsem dobře, měla jsem se rozloučit i jinak než jen na pohřbu?…je spokojená? Beru i prášky na spaní a na nervy, někdy je to lepší a někdy horší. Podelte se i vy o své pocity, své otázky v tomto hrozném

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny