Reakce na očkování Modernou

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12
2.11.21 20:07

průběh po očkování modernou

Holky, jaký jste měli průběh hned po očkování. Dnes sem byla na první dávce kolem oběda, teď ležím, zatím je všechno dobře, jen mě to boli v místě vpichu. Jaký bude další průběh. dala sem si modernu…víte mi přiblížit vás průběh hned po očkování první dávkou, Modernou prosím? co ma bude cekat dnes v noci a nejbližší dny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2203
2.11.21 20:12
@themo92 píše:
Holky, jaký jste měli průběh hned po očkování. Dnes sem byla na první dávce kolem oběda, teď ležím, zatím je všechno dobře, jen mě to boli v místě vpichu. Jaký bude další průběh. dala sem si modernu…víte mi přiblížit vás průběh hned po očkování první dávkou, Modernou prosím? co ma bude cekat dnes v noci a nejbližší dny

U nás v práci mají všichni Modernu, kromě mě, já mám Pfizera a dobrý. Vedoucí a socka jen bolesti rukou a jedna kolegyňka horečky, prý měla typickou chřipku v jednom dni :D. Jinak ostatní kolegové též úplně v pohodě, nejstarší má 61 :). Jen bolest ruky a modřina. Doplň vitamíny, čaj a vedoucí si dala pro zichr dvakrát paralen ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1276
2.11.21 20:24

Sama Modernu nemám, ale jeden člen rodiny po ní měl po obou dávkách jen bolest v místě vpichu a lehkou únavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
2.11.21 20:27

Po první dávce jsem měla dva dny bolest ruky, poté dva dny teplotu kolem 38 a po týdnu dva dny zarudlé místo vpichu.
Po druhé dávce jsem měla všechno výše uvedené hned druhý den po očkování a pak už nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39304
2.11.21 20:29

@themo92 A proč ležíš, když ti nic není?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25203
2.11.21 20:31

Já šla na modernu po konzultaci s praktikem, který mi modernu doporučil právě proto, že odle studií má stejný účinky jako Pfizer, ale je u ní hlášeno méně nežádoucích reakcí.
Po první dávce jen bolest ruky v místě vpichu, jakoby nsmozeny sval, po druhé dávce trochu horší bolest ve stejném místě, a na jeden den únava trochu připomínající nástup nachlazeni. Hlavně se nenervi, to ti ve finále hlava vytvoří i příznaky, které by jinak nebyly ;) :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51297
2.11.21 20:31
@inkakřivák píše:

ceka, kdy to zacne 8) Dyt se pise, ze je po tom na umreni, v lepsim pripade

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25203
2.11.21 20:36

Jo a po první to přišlo druhý den, o druhé už ten den večer, trvalo to tak dva dnycca. Výlet z postele a normálně funguje, pokud ti není zlé. O očkování jakémkoliv se nedoporučuje námaha, ale běžný provoz v Klidu. Já po první dávce strávila noc na place v hospodě :lol: jen sem chlapy poprosila, aby mi mohli s těžšíma věcma.

Příspěvek upraven 02.11.21 v 20:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 20:37

Já po moderně bolest ruky, že byl problém sundat oblečení, teplota, bolest hlavy, svalů, obrovská únava. Tři dny jsem byla docela ko.
Možná to souviselo s tím, že cca půl roku předtím sjem měla covid, to byly stejn příznaky a u lehkého průběhu vše 100 x horší.
Nevidím problém, tetanovka byla dost pobodná.

• Citovat
  • Nahlásit
5534
2.11.21 20:38

Manžel po první dávce nic, po druhé dávce bolest ruky, teplota a zimnice druhý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27954
2.11.21 20:52
@inkakřivák píše:

mamka také ležela po očkování, i když jí nic nebylo - pokaždé si vzala na druhý den sick-day a ležela a spala, aby eliminovala nežádoucí účinky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11358
2.11.21 20:57
@stinga píše:
mamka také ležela po očkování, i když jí nic nebylo - pokaždé si vzala na druhý den sick-day a ležela a spala, aby eliminovala nežádoucí účinky :nevim:

Mě na očkování taky radili, že pokud mám možnost, tak mám odpočívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2078
2.11.21 21:00

Bolest ruky, nic víc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39304
3.11.21 07:49
@matkabagristy píše:
ceka, kdy to zacne 8) Dyt se pise, ze je po tom na umreni, v lepsim pripade

Jo aby si neudělala bouli, až odpadne? Tohle prostě nechápu. Lehne si a sleduje příznaky. To pak není divu, že na sobě něco vypozoruje.
Dostala jsem pigaro, od doktora do obchodu a domů normálně pokračovat v práci. Na příznaky a pozorování se nebyl nějak čas.
@themo92 Uz to peklo vypuklo? Jak dlouho budeš ležet a pozorovat se?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
3.11.21 13:02

Mamku první dávka složila a celej den prospala, druhá byla ok. Já po obou naprosto v pohodě, akorát ruka v místě vpichu bolela a strašně to svědělo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat