Průběh porodu - Ostrava Vítkovíce

5.6.17 18:59

Průběh porodu - Ostrava Vítkovíce

Ahoj ženy :mavam: Vím že tady bude asi víc diskuzí ale můj dotaz asi trochu jiný :D Chtěla jsem se zeptat na Porodnici v Ostravě Vítkovicích ale spíš by mě zajímalo celý průběh porodu.. (Příjem, přístup doktorů, sestřiček, třeba i jak dlouho jste rodily :D šestinedělí, celkový dojem, jak dlouho jste byly v nemocnici než vás propustili domů..třeba i co nejnutnější jste si braly s sebou do nemocnice a tak) jsem prvorodička 20tt tak se omlouvám jestli jsem něco napsala blbě :D…jsem hodně zvědavá a už se moc těším. Děkuji za odpověďi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2599
5.6.17 19:10

Ahojky, já rodila ve Vítkovicích 2×. Poprvé to bylo fajn. Porodní asistentky úžasné a milé. Akorát mi vadilo, že mi hned napíchli oxytocin, aby urychlili porod. Na šestinedělí to bylo taky v pohodě. Podruhé jsem rodila minulý rok. Při přijmu sestra byla protivná, jelikož jsme zvonili ve čtyři ráno :D Ale pak už vše bylo naprosto bezva. Porodní asistentky opět milé a vstřícné. Celou dobu na mě dohlížela mladičká praktikantka a byla skvělá. Měla se mnou svaté nervy :D :D Na šestinedělí paráda. Akorát mi vadilo, že mi moc nepomáhali s kojením :( Opět jsme měli problémy. Maličká nechtěla sát a oni hne přinesli kloboučky a neřešili to dál. Pouze dokrmovali. Ale jinak si nemám extra na co stěžovat. Doporučuji si po porodu domluvit nadstandart :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.6.17 19:16

@hapi.isis Jé děkuji za odpověď. :-) Tak snad na ty porodní asistentky budu mít taky takové štěstí jako ty :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
5.6.17 19:31

@Markétka582 Určitě :) jsou tam opravdu zlaté a milé. Dodají ti sílu a hlavně podpoří když jde do tuhého :D Moc držím palce aby vše proběhlo jak má a hlavně ať jste s miminkem v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24513
5.6.17 19:34

Přišla jsem, zazvonila, dotaz „Co potřebujete?“ před šestou ráno při zvonění na porodní oddělení mě trochu pobavil :lol:
Vyšetřili mě, porod pěkně rozběhnutý, svezla jsem se výtahem na porodní box, trochu jsem vtipkovala s doktorem :D Před boxem vypsat strašně důležité papíry :roll:
Pak jsem se různě placatila na lehátku a ve sprše, natočil se monitor, drahé dítě na porod prdělo a spalo :roll:, tak ještě jeden monitor :lol:
Pak se teda rozhodlo milostivě se narodit :mrgreen:, ošetřili ho hned naproti na pultu, pak ještě placenta, dva stehy, mezitím choval tatínek.
Měli jsme pro sebe dvě hodinky na boxu, mimino se přisálo, tak v pohodě.
Pak si ho vzaly sestřičky, já se rozloučila s chlapem, sprcha, převoz na pokoj, mimino jsem si hned vyžádala k sobě, slupla jsem oběd :lol: a pak zas hned přijel muž i s prvorozenou dcerou na návštěvu.
Personál na porodním super, na šestinedělí taky, ale nebylo to první dítě a nic moc jsem po nich vlastně nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.6.17 19:54

@Pipet Tak jsem se na večer i zasmála :D taky děkuji za komentář :lol: jste mě uklidnili s tím personálem.. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
5.6.17 20:18

Já rodila 2014, porodní, šestinedělí pecka, líp jsem si vybrat nemohla, ale novorozenecké hrůza, jako prvorodička, která nedržela v životě dítě v ruce ( i jsem ji to tam řekla), my nic neukázaly, netvořilo se mi mlíko a malý se nechtě přisávát, o příkrmy jsem se musela v slzách doprošovat. Jsem docela výřečný člověk, ale vše kolem ze mě udělaly puťku, která se všeho bála, nebýt chlapa, který tam udělal bordel, tak nevím. Měla jsem nadstandart, ale možná jsem udělala chybu, pro nezkušenou prvorodičku by možná bylo lepí být s někým na pokoji a okoukat to. Vím, že s novorozeneckým tam mělo problém hodně holek.
Při druhém bych šla rodit taky do Vítkovic, bo jinak to tam je fakt super, ale už bych se zařídila jinak, už bych nebyla tak hloupá :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
6.6.17 08:08

@mixa30 S tím kojením tam je to děs no. Já po nich chtěla půjčit odsávačku, než mi donesl manžel moji z domu a sestra mi řekla, že ji nepotřebuju. Asi to pozná líp no :D :D Já teda byla více spokojená s novorozeneckým než se sestrami z šestinedělí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat