Průběh zamlklého těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pani.fialka
Stálice 62 příspěvků 4 inzeráty 25.05.19 17:11
Prubeh zamlkleho tehotenstvi

Zdravim :mavam:. Potrebovala bych radu od zen, ktere jiz prodelaly zamlkle tehotenstvi. Tento mesic mi prisla ms se zpozdenim 2-3 dnu, prvni den byl zvlastni hnedy vytok a pote od druheho dne klasicka silna ms. I s vetsimi bolestmi bricha, nez mivam. Pred tim jsem mela slabeho ducha na TT, ktery se pri krvaceni pak uz neobjevil. Myslim tedy, ze jde o zamlkle tehu. Vim, ze jde o celkem beznou vec, ale jak to probihalo u vas? Ms mi jeste neodeznela, ale trapi me nevolnosti a taky unava. Mely jste je taky? Kdy vam nevolnosti zmizely? K doktorovi pujdu, ale jsem na dovolene, tak az za tyden. Patram tedy aspon takhle:) dekuji za nazory.

Reakce:
Karleon
Kelišová 5631 příspěvků 25.05.19 17:15

To není zamlklé ale biochemické těhotenství a pokud máš negativní test, k doktorovi ani nemusíš.

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1612 příspěvků 25.05.19 17:19

To je biochemické těhotenství. Měla jsem 2krat, ale kdybych jak prdla netestovala brzy, tak to ani nevím. U doktora jsem kvůli tomu nebyla.

pani.fialka
Stálice 62 příspěvků 4 inzeráty 25.05.19 17:20

@Karleon asi jsem to nepojmenovala spravne. Ja ani tak neresim, ze se to nepovedlo, ale ze mi neni dobre. Nekolikrat za den se mi chce zvracet. A to mam normalne kachni zaludek:) trochu me to znervoznuje. Myslis, ze je to pri tom biochemickem tehotenstvi bezne?

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1612 příspěvků 25.05.19 17:27
@pani.fialka píše:
@Karleon asi jsem to nepojmenovala spravne. Ja ani tak neresim, ze se to nepovedlo, ale ze mi neni dobre. Nekolikrat za den se mi chce zvracet. A to mam normalne kachni zaludek:) trochu me to znervoznuje. Myslis, ze je to pri tom biochemickem tehotenstvi bezne?

Taky jsem pár dní měla tehu příznaky, ale když skončila MS, tak se vše vrátilo do normálu

pani.fialka
Stálice 62 příspěvků 4 inzeráty 25.05.19 17:40

@Mimis2017 dekuju, to me trochu uklidnilo. Tak budu cekat:)

Jana206
Nadpozemská drbna 27442 příspěvků 25.05.19 19:13

Pokud nemáš horecku, zimnici a bolesti, tak k doktorovi nemusíš.

pani.fialka
Stálice 62 příspěvků 4 inzeráty 25.05.19 20:57

@Jana206 bolesti mam, ale horecku se zimnici nastesti ne. Tak ja uvidim asi ci zitra, jestli to bude lepsi :nevim: nejak mi to prijde divny. Ale dekuju vsem za rady. :hug:

Kudrli
Nováček 2 příspěvky 26.05.19 18:07
Zamlkle tehotenstvi

Ahoj holky, minulé úterý mi dr. oznámila ZT. Čekám na SP. Špinila jsem 3 dny a dnes se mi spustilo normální krvácení doprovázené křečemi, ale je to již od oběda a tak nějak to nevypadá, že by se něco vypuzovalo. Prosim o zkušenosti nebo je tu někdo na tom podobně?

kaiserin
Stálice 65 příspěvků 26.05.19 19:29

@Kudrli Ahoj, ono zalezi na vice faktorech, hlavne na tom, v jakem je to tydnu. Ale pokud jsi uz zacala krvacet, tak by to nemelo trvat dlouho. Ja jsem teda cekala 14 dni, nez zacnu krvacet (ale bylo to po IVF a brala jsem utrogestan a musela ho vysadit) a od zacatku krvaceni to trvalo tyden (v 11+3 jsem potratila, o ZT jsem vedela od 8+5). Drzim palce!

Kudrli
Nováček 2 příspěvky 26.05.19 19:36

@kaiserin
Děkuju, u mě je to v 8tt.Ale jsem pekne vystrasena a navic jsem na to sama. Manžel je pracovně pryč.

kaiserin
Stálice 65 příspěvků 26.05.19 19:40

@Kudrli Neboj, to urcite zvladnes. To urcite odejde samo, ale pokud bys krvacela nejak hodne moc, mela teplotu nebo velke bolesti, tak lepsi zajet na pohotovost, ale to ti asi doktorka rikala. Ja mela intenzivni krvaceni tak jeden den, pak to odeslo a krvaceni docela rychle ustalo. Ono ale v tom osmem tydnu, pokud se plod nevyvijel, to muze byt i jako vetsi menstruace a nemusi odejit vylozene „neco“.

Váš příspěvek
Reklama