Průchodnost vejcovodů (STK)

1.8.19 11:24

Průchodnost vejcovodů (STK)

Dobrý den,
Prosím nevíte kde v Praze dělají průchodnost vejcovodů tou kontrastní látkou (STK) bez doporučení lékaře?
Mám jeden vejcovod a ráda bych zjistila zda je průchozí, ale do laparoskopie se mi nechce.(byla by to už 4) při poslední průchozí byl, ale je to tři roky zpět.
Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1312
1.8.19 12:12
@Radka Radka píše:
Dobrý den,
Prosím nevíte kde v Praze dělají průchodnost vejcovodů tou kontrastní látkou (STK) bez doporučení lékaře?
Mám jeden vejcovod a ráda bych zjistila zda je průchozí, ale do laparoskopie se mi nechce.(byla by to už 4) při poslední průchozí byl, ale je to tři roky zpět.
Dekuji

Ahoj,
zkus GynMedico, mají krátké objednací lhůty, žádné doporučení nechtějí a vyšetření stojí 3000 průchodnost. V Gennetu Hyfosy stálo 2000, ale bohužel se mi tekutina nikam nedostala. Vyšetření chtěla doktorka z Gennetu Archa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.12.19 15:07

dobrý den chci se zeptat na neprůchodnost vejcovodu

Dobry den v roce 2017 jsme byla těhotná ale bohužel ve 4 měsíci mi miminko umřelo od té doby se s přítelem snažím o dítě ale nejde to byla jsme i na vyšetření a tam mi řekli ze mám roztahle vejcovody že je nemám ve velikosti jak mají být a proto nemůžu otěhotnět prosím muže mi někdo nějak poradit jelikož fakt dítě moc chci i přítel a nejde to po nocích i brečím nad představou ze nebudu mít žádné deti jak je to možné vždyť už jsme miminko čekala děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1312
13.12.19 15:49

@misakova7979
Ahoj,
A chodíš někam do CAR?
Zkusila bych vyšetření průchodnosti a pak IVF, to by mělo pomoci. Já mám nepruchodne a budu řešit IVF v příštím roce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama