Prudká bolest břicha, celého spodku

27
9.11.19 19:08

Prudká bolest břicha, celého spodku

Ahoj holky,
delší dobu se potýkam s bolesti břicha, vzdy pomuze ranisan.. ale poslední dobou je ta bolest jina, nekdy mi přijde až gynekologická, protoze me boli spodek.

Zrovna před chvíli mě to chytlo až tak moc, ze me nejen prudce z niceho nic bolelo bricho, ale celý spodek (vpředu i vzadu)

Nemate některá zkusenost? Diky moc!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

615
9.11.19 19:14

@TalNat Ahoj, nedávno jsem měla něco podobného, náhlá bolest z ničeho nic úplně dole v podbřišku, bolest kterou jsem ještě nezažila, jsem těhotná tak jsem radši jela na pohotovost, no a zánět močového měchýře, přitom problémy s močením jsem vůbec neměla. Ještě dodám že mě to bolelo hlavně když jsem se hýbala, v klidu v leže ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
9.11.19 19:20

@Lucie1906
No já zrovna na močák netrpím, ale byla jsem před 2 lety na operaci s cystou, tahle bolest mi ji mirne pripomnela, ale boli to stale i vleze. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
615
9.11.19 19:53

@TalNat No já taky na močak netrpím, a klidně už můžeš mít pokročilý zánět. Každopádně zajdi v pondělí k obvodní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7323
9.11.19 20:22
@TalNat píše:
@Lucie1906
No já zrovna na močák netrpím, ale byla jsem před 2 lety na operaci s cystou, tahle bolest mi ji mirne pripomnela, ale boli to stale i vleze. :?

Noo, klidně to může být další cysta a klidně i prasklá…může způsobit dost závažný zánět…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama