Pruh kůže přes tampon

14
25.6.21 11:01

Pruh kůže přes tampon

Ahojky mám takový problém a zajímalo by mě, zda se stal některé z vás.
Je mi 20 a asi půl roku si závádím při menstruaci tampony. Snažila jsem se o to už dřív, ale povedlo se až před půl rokem.
Věc se má tak, že když si chci zavedený tampon po nasátí vytáhnout, brání mi v tom takový pruh kůže a pak to hrozné bolí. Musím s tím tamponem všemožně šachovat, než ho dostanu ven.
Samozřejmě se chystám na gynekologii, jen by mě zajímalo, zda to tu taky některá z vás nezažila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1220
25.6.21 11:05

Anooo, bývá to, když je tampon více čistý.
Taky se více uvolni :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2717
25.6.21 11:12

Pruh kuze pry :lol: I kdyz vim, o cem hovoris. Deje se to vetsinou, kdyz je tampon suchy (nema na cem vyklouznout) a ty nejsi dostatecne uvolnena. Zkousela jsi jine pozice, ve kterych treba nemas tak strnule svaly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.21 11:15

Pruh kuze??? Ve 20letech??? Zadej si do googlu jak muze vypadat panenska blana :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2717
25.6.21 11:21
@mandle-v-cokolade píše:
Pruh kuze??? Ve 20letech??? Zadej si do googlu jak muze vypadat panenska blana :zed:

Jakoze by snad byla jeste panna a nedoslo ji, ze to je ono? Tak to me nenapadlo. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
25.6.21 11:37

@Silverine247
Praveze ten tampon je úplně nasakly a klouže dobře. Ale ta ‘kůže’ (pruh sliznice abych byla přesná) tomu proste nedovolí jít ven. Jako síť nebo zátaraz. Napadlo mě, jestli to nemůže byt nějaký srust. Jsem ještě panna takže mě přirozené i napadlo, jestli to není blána ale to se mi nějak nezdá. Navíc at tahám jak chci, tak se ten pruh nepřetrhne a neumím si představit, že by byla blána takhle odolná 😂 🤣 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
25.6.21 11:41

@mandle-v-cokolade
No nemusíme tu hned být nepříjemní 😂
Samozřejmě už jsem si o tom něco hledala a bylo víc žen, které tento problém měli. Ovšem nikde nebylo zmíněno, ze by to mohla byt panenska blána, ačkoli mě to samozřejmě napadlo.
Původně jsem ovšem spis myslela, jestli to není nějaký srůst, to totiž bývá. Žádný gynekolog z těch, co na těch internetových poradnach navíc nezmínil panenskou blánu, ale prave srusty. A pokud je moje PB takhle odolná, tak asi žádný sex mít ani nechci 😂 jak jsem tu zmínila už dřív, at taham jak taham stejně se nic nepretrhlo akorát to mega bolí 😅 napadlo mě zajít na gyndu a nějak to vyřešit proste s doktorkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2717
25.6.21 11:43

Holka tak to ti neporadim, ja zacala s tamponama az po zacatku sex. zivota, nejak si nedovedu uplne predstavit za jaky pruh tam tahas. Netahas si doufam za cipek? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
25.6.21 11:49

@Silverine247 😂 🤣 🤣 🤣 to určitě ne 😂 🤣 🤣 🤣 nevím.. asi je to takt blána. I kdyz teda mi to přijde hrozné zvláštní. Žádná moje kamarádka s něčím takovým zkušenosti nemá. Nicméně, pokud by to byla ta ‘přepažena blana’ pak by to mnohé vysvětlovalo. Nicméně ta odolnost mě fakt děsí Vzhledem prave k budoucímu sex životu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 11:51
@Anonym2738 píše:
@Silverine247
Praveze ten tampon je úplně nasakly a klouže dobře. Ale ta ‘kůže’ (pruh sliznice abych byla přesná) tomu proste nedovolí jít ven. Jako síť nebo zátaraz. Napadlo mě, jestli to nemůže byt nějaký srust. Jsem ještě panna takže mě přirozené i napadlo, jestli to není blána ale to se mi nějak nezdá. Navíc at tahám jak chci, tak se ten pruh nepřetrhne a neumím si představit, že by byla blána takhle odolná 😂 🤣 🤣

Zkušenost mám přesně tu samou z doby, kdy jsem byla panna. Měla jsem přesně stejné myšlenky jako ty. Je to opravdu panenská blána - může mít různé tvary, pohledej na googlu. Po prvním sexu to můj partner komentoval tak, že to šlo fakt ztuha :-D

• Citovat
  • Nahlásit
2717
25.6.21 11:55
@Anonym2738 píše:
@Silverine247 😂 🤣 🤣 🤣 to určitě ne 😂 🤣 🤣 🤣 nevím.. asi je to takt blána. I kdyz teda mi to přijde hrozné zvláštní. Žádná moje kamarádka s něčím takovým zkušenosti nemá. Nicméně, pokud by to byla ta ‘přepažena blana’ pak by to mnohé vysvětlovalo. Nicméně ta odolnost mě fakt děsí Vzhledem prave k budoucímu sex životu.

Na tu gyndu radsi zajdi pro jistotu. A sexu se neboj, pokud bys tu blanu mela nejakou neprustrelnou, tak se to vzdycky da resit chirurgicky. Ale ted tahas (a to ani nevime poradne za co :lol: ) bez nejakeho vzruseni, lubrikace… jasne, ze to je neprijemne. Bud v klidu. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2024
25.6.21 12:02

100% pokud jsi ještě neměla styk tak je to pannenská blána..Někdo jí má tužší, někdo má vní větší někdo menší otvory…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
25.6.21 12:33

@Ufinka87 @Silverine247 moc dekuju holky. Spis jsem se prave chtěla ujistit, ze je to fakt ta blána. No … modlím se, aby fakt nebyla neprustrelna 😂 🤣 zatim žádného přítele nemám, ale i tak z toho mám jako fakt bobky z toho prvního styku. Měla jsem už před tím, prave kvůli tomu zavádění, ale pak jsem si našla postupem času gryf a není s tím problém. No, holt jsme každá jinak geneticky vymyšlená 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7553
25.6.21 20:52

Určitě to je panenská blána. Taky mi na ni tampon po nasáknutí narážel, myslím i v době, kdy už jsem byla sexuálně aktivní. Jistě je ti známo, že k úplnému přetržení blány dochází u porodu a potom už nic zavazet nebude. Zkus menší velikost nebo tampony měnit po kratším časovém intervalu, aby nebyly tolik nasáklé. A věř, že panenská blána může být dost pevná a lomcování měkkou vatou ji opravdu nemusí narušit. Ještě mě napadá, zkus při vytahování nejen tahat za šňůrku, ale po umytí strč i dovnitř prst a zkus ten konec tampónu nasměrovat na správnou cestu, trochu ho přimáčknout na protilehlou poševní stěnu nebo jestli u toho sedíš, zkus si dřepnout. Prostě bych zkoušela, co pomůže, pokud ti ty tampóny za to stojí. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
26.6.21 06:20

@Petule030 ahojky, no o to se prave snažím. Občas je to prave problém, jako před chvíli, kvuli čemuž jedu pozdě do práce 🤣 🤣 😂 😂 jedna blba vata a kolik nadela problému

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat