Průhledný hlen na toaletním papíře

Anonymní
26.3.20 22:34

Průhledný hlen na toaletním papíře

Dobrý večer, dnes jsem byla na záchodě, klasicky na malé, po utření jsem ale v oblasti konečníku měla průhledný nezapáchající “hlen” (po vzhledové stránce doslova kopie aloe vera gelu) na papíře i přesto že jsem nebyla na velké. Stalo se to někdy někomu? Řešili jste to nějak? Nebylo toho málo ani hodně. Myslela jsem si, že to je zprvu výtok z pochvy (ale ten většinou má specifickou barvu a zápach), ale jak by se dostal jenom do oblasti konečníku a u pochvy nic nebylo? Mám docela obavy a pokud se to bude opakovat, tak bych si zašla na nějakou kontrolu. Ps: jsem mladá a vylučuji (na 99,99%) možnost, že by to mohly být hemoroidy. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1383
26.3.20 22:51
@Anonymní píše:
Dobrý večer, dnes jsem byla na záchodě, klasicky na malé, po utření jsem ale v oblasti konečníku měla průhledný nezapáchající “hlen” (po vzhledové stránce doslova kopie aloe vera gelu) na papíře i přesto že jsem nebyla na velké. Stalo se to někdy někomu? Řešili jste to nějak? Nebylo toho málo ani hodně. Myslela jsem si, že to je zprvu výtok z pochvy (ale ten většinou má specifickou barvu a zápach), ale jak by se dostal jenom do oblasti konečníku a u pochvy nic nebylo? Mám docela obavy a pokud se to bude opakovat, tak bych si zašla na nějakou kontrolu. Ps: jsem mladá a vylučuji (na 99,99%) možnost, že by to mohly být hemoroidy. Děkuji.

Pokud nebereš antikoncepci, pak je to nejspíš běžný Ovulační hlen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 22:52

@Pajik 76 právě před 2 týdny jsem ji vysadila, brala jsem ji téměř rok a půl, ale nikdy jsem to předtím neměla 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.3.20 22:53

@Pajik 76 je to i přesto možný i když to bylo jenom na konečníku?

• Nahlásit
  • Citovat
1383
26.3.20 22:54
@Anonymní píše:
@Pajik 76 právě před 2 týdny jsem ji vysadila, brala jsem ji téměř rok a půl, ale nikdy jsem to předtím neměla 8o

No mě to bylo jasný, že píše někdo kdo po letech vysadil antikoncepci a teď se diví, že má po 14 dnech ovulaci a mezi nohama vaječný bílek :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8898

Taky bych řekla že ovulační hlen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1383
@Anonymní píše:
@Pajik 76 je to i přesto možný i když to bylo jenom na konečníku?

Jo, nalepí se to všude možně… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 22:56

@Tarinka @Pajik 76 ježiš holky vy jste mě úplně uklidnily! :D Děkuju moc :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
1383
@Anonymní píše:
@Pajik 76 právě před 2 týdny jsem ji vysadila, brala jsem ji téměř rok a půl, ale nikdy jsem to předtím neměla 8o

Antikoncepce inhibuje ovulaci, tak proto jsi to nikdy před tím neměla.
Já brala 20 let antikoncepci a pak jsem se taky divila co to je…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1383
@Anonymní píše:
@Tarinka @Pajik 76 ježiš holky vy jste mě úplně uklidnily! :D Děkuju moc :srdce:
:srdce:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama