Průhledný hlen na toaletním papíře 40+0tt

139
3.4.20 20:22

Průhledný hlen na toaletnim papíře 40+0tt

Dobrý den. Mám dotaz. Jsem 40+0tt a už pár dní při utirani mám na toaletnim papíře takový průhledný hlen. Může to něco znamenat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
50658
3.4.20 20:33

Může to znamenat, že za pár dní rodíš. :jazyk:
Nebo za pár hodin.
Ale to Tě nejspíš vzhledem k fnišujícímu těhotenství nepřekvapuje, si myslím. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
3.4.20 21:06

@sirikit Právě že docela překvapuje, protože v úterý na kontrole to k porodu spíš nevypadalo, byla jsem prý jen lehce otevřená a čipek byl hodně vysoko, jestli jsem to dobře pochopila. V pondělí mám jít na kontrolu a doktor už naznačoval všelijaké úmysly..A jediná, co si fakt celé těhotenství nepřeju, je vyvolavany porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
823
3.4.20 21:10

Já mám teď taky trošku hlenu a taky mi říkaj, že na porod to zatím nevypadá, myslím si že je to hlenová zátka. Ono to na porod nemusí vypadat, ale během pár hodin se to může změnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50658
3.4.20 21:10
@Jana84667 píše:
@sirikit Právě že docela překvapuje, protože v úterý na kontrole to k porodu spíš nevypadalo, byla jsem prý jen lehce otevřená a čipek byl hodně vysoko, jestli jsem to dobře pochopila. V pondělí mám jít na kontrolu a doktor už naznačoval všelijaké úmysly..A jediná, co si fakt celé těhotenství nepřeju, je vyvolavany porod.

Do pondělka valíš přirozeně. Ať to jde fajn a všecko dobře dopadne, držím palce a dej vědět. :kytka: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3845
3.4.20 21:25

@Jana84667 asi zatka. Hele já měla V poledne naprosto klidnou dělohu na monitoru a na nic to nevypadalo. Za cca 3 hodiny odešla zatka a o půlnoci se mi rozjely kontrakce. Malej byl venku 36h od monitoru… takže tolik k tomu, ze se nic neděje :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2155
3.4.20 22:01

Taky bych řekla, že hlenová zátka. Podle toho kolik no.. mně odešla trošku a nic z toho nebylo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
3.4.20 22:05

Mě třeba odešla zátka a rodila jsem vyvolávačkou za dva týdny :nevim: držím palce, upřímně to není nic příjemného.. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
400
7.4.20 22:52
@Esmeralda1998 píše:Mě třeba odešla zátka a rodila jsem vyvolávačkou za dva týdny :nevim: držím palce, upřímně to není nic příjemného.. :hug:

Úplně stejně. Také mi odešla zátka a 2 týdny nic a to mi od 28tt hrozili předčasným porodem a pak sem rodila 37+3 vyvolavaně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3845
14.4.20 23:12

@Jana84667 Jaky je verdikt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
23.4.20 21:30

@hospodki 9.4.jsem šla na vyvolavany porod. Ráno dělali hamiltona znovu, zavedli tabletu, pak celý den v bolestech pod oxytocinem, otevřela jsem se na 9 cm, víc ne, po 12hod ukrutnych bolestí jsme začali rodit, ale bohužel to nešlo. Maličká prostě nechtěla ven a nakonec to skončilo císařem. Byla jsem docela zklamaná, myslela jsem si, jak budu hezky vzpomínat na porod, ale když se mi ten den vybaví, mám slzy v očích a výčitky, že jsem maličkou nedokázala porodit. Naštěstí jsme obě zdravé, hlavně maličká a to je hlavní!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3845
23.4.20 21:35

@Jana84667 to vůbec neřeš jak. Udělal jsi maximum s trápit se tím, ze šla malá císařem je hloupost. To jsou hormony a jakou měly sílu poznáš az zpětné. Gratuluji k malé a uzij si ji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
400
23.4.20 22:39

@Jana84667 moc gratuluji k holčičce :kytka:
Chápu tě, taky jsem se na porod tesila a doteď (6m) mě mrzí to vyvolání 3 týdny před termínem a to co se při porodu dělo jsem si teda ani nedovedla predstavit, i kdyz jsem teda nakonec porodila přirozeně, ale říkám si, že mám zdravé mimi a prostě to tak mělo být. To samé kojení, nepovedlo se mi to, všude masáž, že když nekojis, není to ono. Ale postupem času je to lepší a lepší, budeš na to myslet míň a míň. Malé je jedno, jak si ji porodila, důležitý je, ze má teď při sobě mámu co ji miluje. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat