Průhledný hlen ve stolici - dospělý

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  21.02.18 17:21
Průhledný hlen ve stolici - dospělý

Prosím o anonym, stydím se :oops:
Napadlo mě, se vás tady zeptat, jestli je to normální, nechce se mi k doktorce, jsem v posledním trimestru těhotenství a mám strach, že ještě něco chytnu :roll:.
Poslední čtyři dny mám docela dost hlenu ve stolici, je čirý, někdy do bíla… K tomu zácpu, ale tu mám už dlouho, stolici černou ale to přisuzuji železu co beru. Někdy jdu na WC a vypadne ze mě jen kousek hlenu (já se omlouvám za ty výrazy :oops: ) na internetu jsem se dočetla samé,,pozitiva,, o rakovině střev :zed: tak jsem vyplašená. Nedávno jsem byla na alergologii a Mudr mi dělala testy a z krve mi nevyšlo, že bych byla alergická na mléko nebo mouku :nevim:.
Za jakoukoliv zkušenost budu ráda.
Děkuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3316 příspěvků 21.02.18 18:29

To bude v pohodě, hlavně se nenervuj článkama z netu a nediagnostikuj se.. Až půjdeš na kontrolu tak to zmiň, ale fakt myslim, že to nic nebude.

janablizkova
Kecalka 223 příspěvků 21.02.18 18:50

Máš bolesti břicha? Pokud to bude přetrvávat tak bych to nepodcenovala.Hlen ve stolici je varovným signálem, kterým tělo dává vědět, že je něco v nepořádku. Snad to bude v pořádku.

Anonymní  21.02.18 19:33

@janablizkova bolesti břicha nemám, jen mě napadlo, jedla jsem šmakouny (smažené bilky) ale to by snad přešlo hned, ne čtyři dny :nevim:

Anonymní  21.02.18 19:40

@Paola21 no já právě hned na internet a pak hned rakovina :zed: pak jsem na sebe naštvaná :zed:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Skandál na narozeninách Václava Klause: Oslavu chtěl narušit opilec ze Zemanova štábu

To byla párty! Bývalý prezident České republiky Václav Klaus slavil své 77.... číst dále >

Šéf tanečníků StarDance Onder mění ansámbl. Jak dopadla jeho ex Hunčárová?

Oblíbená taneční show StarDance již nebude jako dřív. Šéf tanečníků Jan Onder... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyřčata přišla na svět v osmém měsíci. Rodiče si přejí soukromí a klid

Čtyřčata, která se narodila 11. června v pražské motolské nemocnici, přišla... číst dále >

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Reklama