Průhledný hlen ve stolici - dospělý

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 17:21
Průhledný hlen ve stolici - dospělý

Prosím o anonym, stydím se :oops:
Napadlo mě, se vás tady zeptat, jestli je to normální, nechce se mi k doktorce, jsem v posledním trimestru těhotenství a mám strach, že ještě něco chytnu :roll:.
Poslední čtyři dny mám docela dost hlenu ve stolici, je čirý, někdy do bíla… K tomu zácpu, ale tu mám už dlouho, stolici černou ale to přisuzuji železu co beru. Někdy jdu na WC a vypadne ze mě jen kousek hlenu (já se omlouvám za ty výrazy :oops: ) na internetu jsem se dočetla samé,,pozitiva,, o rakovině střev :zed: tak jsem vyplašená. Nedávno jsem byla na alergologii a Mudr mi dělala testy a z krve mi nevyšlo, že bych byla alergická na mléko nebo mouku :nevim:.
Za jakoukoliv zkušenost budu ráda.
Děkuji :kytka:

Reakce:
Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 21.02.18 18:29

To bude v pohodě, hlavně se nenervuj článkama z netu a nediagnostikuj se.. Až půjdeš na kontrolu tak to zmiň, ale fakt myslim, že to nic nebude.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 21.02.18 18:50

Máš bolesti břicha? Pokud to bude přetrvávat tak bych to nepodcenovala.Hlen ve stolici je varovným signálem, kterým tělo dává vědět, že je něco v nepořádku. Snad to bude v pořádku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 19:33

@janablizkova bolesti břicha nemám, jen mě napadlo, jedla jsem šmakouny (smažené bilky) ale to by snad přešlo hned, ne čtyři dny :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 19:40

@Paola21 no já právě hned na internet a pak hned rakovina :zed: pak jsem na sebe naštvaná :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >