Průhledný táhly hlen bez zápachu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 17:26
Průhledný táhly hlen bez zápachu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. 2.10.se mi rozjela silná menstruace (měla jsem měsíc po vysazeni dlouhodobě brání antikoncepce)a přišla den po očekávaném termínu. MS trvala do 6.10. Poté hned toho 6. Jsme měli s přítelem sex. Od té doby asi 5×. Od této soboty (13.10.) mam pruhledny táhly hlen který nezápacha. Ale včera jsme měli sex a i v tu sobotu. Tak nevím, jestli je to zbytek Sperma ale nezdá se mi protoze to tak ani Nezápacha je to bez zápachu. Do toho stupnujicici se bolesti v podbřišku (levá strana pak práva(na vaječníků) nakonec celý podbřišek) při zatnuti svalů nebo i při chůzi. Bolesti začali už v neděli ráno a to jen mírně. Poté jsem šla na noční směnu, pak ty bolesti začali sílit v noci. A teď už teda dalo by se říci, že už se to uklidnilo. Ale ještě to cítím takový tlak a hlen pořád je, už to není taková bolest. Ráno jsme měli s přítelem sex. Myslíte že je to ovulace? a že by byla šance na otěhotnění? Ještě dodám, že pleť mám samy pupinek od pátku. Děkuji za odpověď. ????

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 15.10.18 17:31

Ano, asi to bude ovulace.

Safrik
Kecalka 200 příspěvků 1 inzerát 15.10.18 17:37

Zda se ze ano. Zkus testik a budes vedet.

Vladka23
Ukecaná baba ;) 1838 příspěvků 15.10.18 18:34

Taky bych řekla že to bude ovulace. Mám to teď také a jsem zrovna v pulce cyklu ;) :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 18:41

Tak jsem aspon ráda, že po 8 letech brani antikoncepce se mi vše dalo do normálu takhle brzo po vysazeni. :) s přítelem se snažíme o miminko. Tak uvidíme ke konci měsíce jestli se mrcha dostaví. :D

Vladka23
Ukecaná baba ;) 1838 příspěvků 15.10.18 18:45
@Anonymní píše:
Tak jsem aspon ráda, že po 8 letech brani antikoncepce se mi vše dalo do normálu takhle brzo po vysazeni. :) s přítelem se snažíme o miminko. Tak uvidíme ke konci měsíce jestli se mrcha dostaví. :D

Držím palečky aby se nedostavila :hug: :*

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 18:47

@Vladka23 děkuju :hug: a vy se taky snažíte? A máte take takové bolesti? Minulý měsíc jsem měla také bolesti, ale bez tohoto hlenu. Měla jsem bílý výtok a bolest zad.

Vladka23
Ukecaná baba ;) 1838 příspěvků 15.10.18 18:54
@Anonymní píše:
@Vladka23 děkuju :hug: a vy se taky snažíte? A máte take takové bolesti? Minulý měsíc jsem měla také bolesti, ale bez tohoto hlenu. Měla jsem bílý výtok a bolest zad.

Taky se snažíme. Ja měla minuly měsíc jen bolesti bez hlenu. Tento měsíc mám hlen a sem tam mě píchne v podbřišku mám to každý měsíc jinak :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 19:02

@Vladka23 aha tak vám také přeji ať vám to co nevidět vyjde. ;)

Vladka23
Ukecaná baba ;) 1838 příspěvků 15.10.18 19:04
@Anonymní píše:
@Vladka23 aha tak vám také přeji ať vám to co nevidět vyjde. ;)

Děkuju :palec:

Vladka23
Ukecaná baba ;) 1838 příspěvků 17.10.18 06:25

Ahoj holky mám dotaz včera proběhla nejspíš ovulace měla jsem táhly hlen a hrozně mě bolelo v podbřišku. Sex byl 13.10 a pak 15.10 včera nebyl myslíte že když bude dneska že je bude ještě šance že by se zadařilo? :nevim: lol

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >