Průjem 4. den po vakcíně Janssen?

Anonymní
26.9.21 07:33

Průjem 4.den po vakcíně Janssen?

Ahoj, tak jsme sli s manželem do ockovani Janssenem. 1. Den jsem měla horečku, potom už mě jen bolel vpich. Dneska v noci mě dost bolelo břicho a ráno jsem měla uplne vodnatý prujem. Muže to souviset s ockovanim, když už je to 4.den?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.9.21 07:38

Jest dodám, ze hned ráno po ockovani jsem měla MS (nemivam ji, mam telisko) a spinim dodnes. Tak to možná bude trvat déle.

• Citovat
  • Nahlásit
33426
26.9.21 07:40
@Anonymní píše:
Ahoj, tak jsme sli s manželem do ockovani Janssenem. 1. Den jsem měla horečku, potom už mě jen bolel vpich. Dneska v noci mě dost bolelo břicho a ráno jsem měla uplne vodnatý prujem. Muže to souviset s ockovanim, když už je to 4.den?

Muze a nemusi. Dcera mivala po očkování (ruznych) prujem hned druhy den. Klidně jsi mohla neco snist, co ti nesedlo. Nebo strevni chřipka, cokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17749
26.9.21 07:53
@Anonymní píše:
Ahoj, tak jsme sli s manželem do ockovani Janssenem. 1. Den jsem měla horečku, potom už mě jen bolel vpich. Dneska v noci mě dost bolelo břicho a ráno jsem měla uplne vodnatý prujem. Muže to souviset s ockovanim, když už je to 4.den?

Duvodu muze byt vice. Jak vakcina, tak jidlo, nebo nejaky strevni virus. Dulezite je, aby ses co nejdrive dala do kupy :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12099
26.9.21 09:45

My jsme v minulých dnech měli průjem doma úplně všichni. Podle mně řádí nějaký vir.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat