Průjem a nevolnost jako první příznak těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kalypsoooo
Kecalka 471 příspěvků 04.02.17 13:43
Průjem a nevolnost jako první příznak těhotenství

Maminky, prosím vás. Za dva dny bych měla dostat ms, od rana je mi blbě. Rano průjem a teď jen nevolnost. Nic mimořádného jsem nesnedla. U prvního jsem nic takoveho nezažila. Test samozřejmě nemám. Ale ani jako pms jsem to jeste nezažila. Mate zkušenost?

Reakce:

Kathleena
Kecalka 112 příspěvků 04.02.17 13:44

Já bych to spíš viděla na nějakou střevní chřipku. Teď je toho všude plno.

Kriss Tina
Kelišová 5557 příspěvků 04.02.17 13:45

Takle brzo bych to na tehotenskou nevolnost nevidela, spis jsi nekde chytla nejakou strevni chripku. V pondeli si udelej test a budes vedet vic…

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 04.02.17 14:08

Bude to spise priznak strevni chripky.

Helileli
Závislačka 2971 příspěvků 04.02.17 14:09

Tez tipuju strevni virozu, mela jsem to vcera, prujem, nevolnost, k veceru bolest zaludku, dnes uz nastesti ok. Tyhle infekce se nesiri ai tak jidlem jako spis spatou hygienou infikovanych, pak nekde sahnou na kliku, penize, sahnes tam ty, dotknes se obliceje a mas to. Doporucuju dietku, cajicek a odpocinek.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2500 příspěvků 2 inzeráty 04.02.17 14:12

Strevni chripka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >