Průjem a “obarvené” plínky - 6m miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 18:44
Prujem a “obarvené” plínky - 6 ti m. miminko

Ahoj maminky, máme vodnatou zelenou stoličku až prujem, Dr. Michalku viděla a říkala, ze krásně prospívá, ze u takového dítěte by neměla strach z nemoci. Prý je to asi prejidanim, protože jsem ji kojila, kdykoli chtěla - i po půl hodině. Mliko a vajíčko jsem vyřadila, snažím se i lepek. Napadlo me, ze bych si před nakojenim odstrikala nějaké mléko, aby pila víc toho zadního - tuhyho. Co myslíte? Ještě tomu dam víkend a budu chtít po Dr. nějaký podrobný vyšetření, jestli do té domy neuvidím vajecinku.

Reakce:
Jogrr
Závislačka 4735 příspěvků 16.03.19 18:46
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, máme vodnatou zelenou stoličku až prujem, Dr. Michalku viděla a říkala, ze krásně prospívá, ze u takového dítěte by neměla strach z nemoci. Prý je to asi prejidanim, protože jsem ji kojila, kdykoli chtěla - i po půl hodině. Mliko a vajíčko jsem vyřadila, snažím se i lepek. Napadlo me, ze bych si před nakojenim odstrikala nějaké mléko, aby pila víc toho zadního - tuhyho. Co myslíte? Ještě tomu dam víkend a budu chtít po Dr. nějaký podrobný vyšetření, jestli do té domy neuvidím vajecinku.

Vazne i pani mama ma zelenou vodnatou stolicku?? :mrgreen:

Kaci89
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 16.03.19 19:03
Martina712
Kecalka 216 příspěvků 16.03.19 19:20
@Jogrr vyborna rada! :roll:
@Anonymní píše:

Jinak u dcery se objevila zluta stolicka az po asi 3 tydnech od vynechani ml.vyrobku a soji. chce to trpelivost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 19:32
@Jogrr píše:
Vazne i pani mama ma zelenou vodnatou stolicku?? :mrgreen:

Vidím, ze sem píšou i ženy v pokrocilejsim stadiu mateřské dovolené ;) Nebojte, po kojení se vám inteligence navrátí :)

Jogrr
Závislačka 4735 příspěvků 16.03.19 19:41
@Anonymní píše:
Vidím, ze sem píšou i ženy v pokrocilejsim stadiu mateřské dovolené ;) Nebojte, po kojení se vám inteligence navrátí :)

Asi Te zklamu, materskou jsem mela pouhe 3 mesice a dvouleteho fakt nekojim.
Na vykojenou hlavu to vypada spis u Tebe, uzivani materskyho pluralu je ciste peklo, ty anonymni hrdinko.

Kateřina1112
Povídálka 12 příspěvků 16.03.19 20:09
@Jogrr píše:
Asi Te zklamu, materskou jsem mela pouhe 3 mesice a dvouleteho fakt nekojim.
Na vykojenou hlavu to vypada spis u Tebe, uzivani materskyho pluralu je ciste peklo, ty anonymni hrdinko.

A už i o smysl pro humor jste přišla :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama