Průjem a zvracení 38. tt

Anonymní
15.9.19 13:01

Průjem a zvracení 38.tt

Ahojte, chtěla bych se vás zeptat - jsem v 38. tt, celou noc jsem nemohla spát, nakonec jsem v 5:30 zvracela a od rána pak byla už 5× na záchodě s průjmem. Nějak nevolno mi od toho zvracení není, naopak se mi spíš ulevilo… zvracet jsem už nezvracela, ale průjem zůstal… na inernetu různě čtu, že se tak často rozbíhá porod, že se tělo čistí… ale říkám si, jestli to 5× už fakt není moc? Mamka mě vystrašila, že to bude nějaká infekce a že mám jet do nemocnice… malá se v břiše hýbe, teplotu nemám. Co myslíte vy, jely byste?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15.9.19 13:05

Nevracela jsem, ale na záchod jsem den před porodem běhala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 13:07

A nesnedla jsi něco vadného? Jinak ano u mě byl průjem (několikrát za dopoledne) předzvěst porodu. Dopol průjem, tělo se vyčistilo, v poledne první kontrakce, večer mimčo na světě. Já bych ještě počkala třeba do odpoledne jestli se něco nerozjede, jestli ti bude pořád stejně a budeš lítat dal na WC tak bych se jela nechat zkouknout.

• Nahlásit
  • Citovat
25
15.9.19 13:10

Mte kolem 2 ráno 2 týdny před termínem začalo bolet v kříži a trochu v podbřišku. Řekla jsem si, ze jsou to poslíčci. Po 6 ráno jsem zvracela, měla průjem a trochu krve v moči. To jsem se lekla, aby byla malá v pořádku. Volala do porodnice a tam mi řekli, abych raději přijela, že mě zkouknou. Takže v půl deváté jsem přijela, probíhal příjem, dali mě na monitor a v půl 10 přišla doktorka, koukla a řekla, ze rodím :grinning: rychle dopodepsat papíry, po 10 h mě odvezli na sál a v 11.08 h byla Lenička na světě.
Takže bych raději jela :grinning: taky jsem netušila, že budu rodit. Den předtím jsem byla na gyndě a k porodu to nevypadalo :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 13:15

No včera jsme byli na večeři, já měla kachnu - po delší době docela velké jídlo, vůbec teď poslední dny nemám ani chuť k jídlu, ve čtvrtek mi bylo podobně jako dneska, ale to jsem na záchodě byla tak 3×… a jím mnohem méně než celé těhotenství - takže jsem si říkala, že nejspíš proto jsem zvracela, zvlášť, když se mi pak ulevilo… ta kachna právě mamku vyděsila, když jsme jí volala, že to je určitě salmonela nebo něco… nicméně to byla docela dost drahá restaurace a nic mi s ní nepřipadalo špatně…
kontrakce zatím právě nepozoruju, ale bolí mě bedra… tak uvidím, taky myslím, že tomu dám ještě chvilku, případně než pojedu jim možná zavolám..?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.9.19 13:18

@ssuchy týjo :flushed: no mně poslední dny pobolívaly záda a podbřišek pořád, ale právěže dneska žádné poslíčky necítím, kromě teda těch beder… takže když jsi jela do porodnice taky jsi neměla kontrakce a vyhnal tě ten průjem?

• Nahlásit
  • Citovat
25
15.9.19 13:28

Ja jsem kontrakce nepoznala, že bych měla. Ale zalekla jsem se právě toho průjmu a zvracení.
Až když po hodině od příjmu přišla doktorka a popsala jsem jí, co mi je řekla, tak řekla, ať se svléknu, prohlédla mě a řekla, ze rodím :grin:. Na sále mi řekli, že když bych dobře zatlačila, tak mohla být na poprvé venku :grinning: :grinning: :grinning:
Manželovi jsem jen stihla napsat, že zůstávám, ze budu rodit. Myslela jsem si, že me odvezou na sál a tam to chvilku potrvá a já tam manželovi napíši víc :grinning: to jsem nestihla.. chudák nevěděl, co se děje. Několikrát mi volal (ani jsem si nestihla vypnout zvuky). Nakonec jen co mohl odejít z práce, tak sedl na městskou a přijel. Já jsem mu po narození volala a on už byl za dveřmi :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9875
15.9.19 13:35

@ssuchy tak to byl krásný porod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
361
15.9.19 14:10

Já jela do nemocnice s podezřením na ledvinovou koliku. Vyzvracela jsem se z podoby.
No a v nemocnici „vy máte kontrakce!“ - neměla jsem žádné pravidelné bolesti. Jenom jednu silnou, konstantní vystřelující z boku.
No a v noci to bylo peklo. Vyzvracela jsem i nemocniční čaj. Jediné co jsem v sobě dokázala udržet byla voda. Sestra mi na to řekla „no jo, se vám rozjíždí porod. Dejte si vodu.“ :D
Takže ano, je možné že je porod blízko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 14:14

No tyjo, moc mě neuklidňujete s těma kontrakcema, všude tvrdí, jak to spolehlivě poznáte :woman_facepalming_tone1: :sweat_smile: tak já si dala asi před půl hoďkou sprchu, že se aspoň umyju, nachystám kdyby něco a že třeba ta teplá voda něco rozjede a od té doby mě bolí v podbřišku, občas i taková jedna silnější bolest, no tak jsem zvědavá!

• Nahlásit
  • Citovat
25
15.9.19 16:02

To jsem si také myslela, že se to prostě pozná :grinning:
Když mě kamarádka vezla do porodnice, tak na mě ještě říká, že budeme počítat, po kolika min mám kontrakce, nic jsme nenapočítali, nic jsem nepoznala :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
656
15.9.19 16:43

U druheho syna me jen bolela zada. Do hodiny byl venku. A asi 3× prujem predtim s pocitem, ze uz je to tady.

Drzim pesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 18:44

Týjo, tak už jsem to zavrhla, udělalo se mi úplně dobře a celé odpoledne v pohodě. Udělala jsem, co jsem potřebovala, byla tu ještě slečna kouknout na náš byt… Teď jsem se trochu něčeho najedla a najednou bolest v zádech a bocích… jakoby tělo vědělo, že musím ještě něco zvládnout dneska a najednou bum :D už z toho všeho blbnu :roll: :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama