Průjem a zvracení ve 3 letech

Anonymní
5.10.21 05:39

Průjem a zvracení ve 3 letech

Chtěla jsem se zeptat, zda také řešíte měsíc po nástupu do školky (po dvou týdnech rýmy a kašle) střevní chřipku? Syn to opět dotáhl ze školky jenže už s tím bojujeme 5.den,konečně zvrací jen v noci, hrozně kašle. Začalo to v pátek v noci kdy kaslal tak že vyzvracel i brambory co měl k obědu, sobota zvracel co chvilka, hlavně když se napil tak to hned letělo ven. Pomohla Coca Cola celkem ale v noci opět kašel, zvracení a teplota 39°C. Neděle prospana s prujmem a horeckami. Snědl asi dva piškoty. Pondělí nešel do školky, Snědl vývar na oběd, odpo jsme byli dokonce i chvíli na hřišti, večer průjem a v noci zvracení…nejspíš je na čase navštívit obvodního lékaře, syn je už jak chodící mrtvola jen pospava nemá chuť na nic a bojí se i pít aby zase nezvracel. Veškeré prášky a sirupy na kašel okamžitě zvrací, místo Nurofenu jsme museli dát Nurofen čípky, které jdou vesměs ve formě průjmu po chvíli ven. Aktivní uhlí taky letělo hned ven, začínám mít o něj strach. Nerada bych něco zanedbala ale taky nechci chodit co 14 dní k doktorovi. Poraďte zda je ti způsobené jen tím davivym kašlem nebo tu řádí střevní chřipka

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1450
5.10.21 05:50

Raději bych zavolala doktorce a poradila se s ní. Moje dcera sice nemá průjem a nezvrací, ale už měsíc a půl bojuje s kašlem. Nemůže se ho vůbec zbavit. :( Ať je chlapečkovi brzy lépe. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1996
5.10.21 06:09

Dítě ti prohorečkuje, prozvrací víkend, málo pije a ty ho v pondělí vezmeš na hřiště? Rozhodně s ním zajdi k lékaři a přesně tímhle se pochlub. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7831
5.10.21 06:15
@JanaDaR píše:
Dítě ti prohorečkuje, prozvrací víkend, málo pije a ty ho v pondělí vezmeš na hřiště? Rozhodně s ním zajdi k lékaři a přesně tímhle se pochlub. :palec:

Tak ono jít po pěti dnech s horečkou a prujmem k Dr je mazec.. klidně to může být nejaka bakterie..campylobacterie, salmonella..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1996
5.10.21 06:17

@mackA159 chtělo by to cestou od lékaře zajít třeba do bazénu nebo něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7831
5.10.21 06:23
@JanaDaR píše:
@mackA159 chtělo by to cestou od lékaře zajít třeba do bazénu nebo něco.

Snad vymetli ještě všechny nákupy cestou ze hristatka. Může doufat že ten průjem nebude infekční, by se hygiena asi divila kdyby zjistila že byli na hřišti.. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15207
5.10.21 07:07

Pochopim, ze ho vezmes vyvetrat ven, ale na hriste?? Pekne jste to nadelili dalsim.

Jinak bych sla preventivne na vyter, jestli tam neni nejaka bakterie, vic pediatr asi neudela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25041
5.10.21 07:18

Skoč k dr. na stěr.
nám tak dcera odpadla s campylo.
ať jste brzo fit :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2305
5.10.21 07:41

Ty kraso. Dite po horecce ma byt tri dny doma v klidovem rezimu. Ty jsi husta. Dite zatezujes a jeste roznasis bacily.
A vyvar. Fakt jsi husta. Se nestacim divit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1996
5.10.21 07:46

@VitaminC jsem ráda, že tu někdo také zmínil onu absenci ohleduplnosti vůči vlastnímu dítěti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6133
5.10.21 08:16

Napadlo tě že bude už dehydrovaný? Horečka, zvrací, průjem… a ty ho vezmeš na hřiště? Mi děcko začít zvracet v pátek v noci a prozvracet sobotu a pokračovalo by to v neděli už jsem na pohotovosti… to už je dlouho. Neděle prospaná s průjmem a horečkou a v ponděli vývar a hřiště… a znovu průjem???One je DEHYDROVANÝ!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
5.10.21 08:44

Matka roku. Vše tady padlo. Ještě teda krom toho, že ti vyzvrací všechny léky a tobě je to úplně jedno.

Doufám, že to neodnesou nějaký orgány, třeba ledviny. Chudáček malý..

Malý může mít dost velký zdravotní následky, ale madam se nechce po 14 dnech k dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
5.10.21 10:42

Tak podobně u nás vypadaly rotaviry :wink: takže val k doktorovi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7831
5.10.21 11:58
@Meggiska píše:
Tak podobně u nás vypadaly rotaviry :wink: takže val k doktorovi..

U nás campylobacterie.. 40tka, průjem celej den, večer už nechtěla pít. Jeli jsme na pohotovost. Dcera skončila tři dny na kapackach…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
5.10.21 13:56
@mackA159 píše:
U nás campylobacterie.. 40tka, průjem celej den, večer už nechtěla pít. Jeli jsme na pohotovost. Dcera skončila tři dny na kapackach…

Syn mi necural, všechno co dostal, to vyzvracel..a to jsem ho ještě kojila. Na pohotovosti ho zvážili a vážil skoro o necelé kilo míň, až sem se zděsila, jak to jde rychle. Ale už po prvním dnu na kapackach byl mnohem lepší 🙂 ale bez doktorů bychom to nezvládli..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat