Průjem - blíží se porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.18 13:07
Průjem - blíží se porod?

Ahoj,
ráda bych se zeptala, jestli čištění před porodem musí být nutně průjem nebo i jen řidší rychlá stolice a jen jednou (zatím). hlenová zátka mi odcházela několik dní a naposledy před týdnem, tak už asi odešla všechna - myslím. Miminko už hodně dlouho naléhá hlavičkou. včera jsem měla MS bolesti občas, párkrát ztvrdnutí a bolest na čípku, ale tu mám od doby co miminko naléhá. dneska teda nic, žádné bolesti a tak. takže si říkám jestli ta stolice byla vubec k vyprazdnovani. jak dlouho pred porodem muze být? i několik dní nebo spíš hodin? asi jen moc plaším :lol: ale jake jsou vase zkusenosti?

Reklama

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10767 příspěvků 07.03.18 13:09

Já měla vždy před porodem průjem, ale každá maminka to bude mít jinak

Tichošlápek
Echt Kelišová 9146 příspěvků 07.03.18 13:13

Já naopak zácpu az do obou porodů :lol: obavám se, ze to nevypovídá o ničem

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32855 příspěvků 10 inzerátů 07.03.18 13:20

Těžko říct, před jedním porodem jsem měla průjem několik dní, u ostatních vůbec ne. Podívej se i na tyto diskuze, jak maminky popisují příznaky, že se blížil porod:
https://www.emimino.cz/…nost-263740/
 https://www.emimino.cz/…vost-256247/

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.18 13:30

Já jsem právě měla zácpu asi měsíc, ale fakt hroznou. před cca tydnem se to srovnala a chodila 1× denne normalne na zachod a až dnes toto. zakladatelka

Nairol
Echt Kelišová 8775 příspěvků 07.03.18 13:38

Myslim, ze z „jednorazove akce“ nejde usuzovat vubec nic.
Kdy mas termin?

Ja treba mela prujem, az kdyz jsem mela kontrakce. :nevim:

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 07.03.18 13:52

Ja pred prvnim porodem mela prujem jako blazen a za 24 hodin byla mala na svete. U druhyho jsem nemela vubec zadnej prujem. Takze to muze ale i nemusi byt. :nevim:

Uživatel je onlineLenka_Hal
Závislačka 4204 příspěvků 07.03.18 15:24

Prujem jsem mela u vsech tri, ale prijde to nahle, kdyz jedou uz typicke a bolestive kontrakce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.18 18:22

No tak to jsem zvědavá :) zatím se nic neděje, tak asi nic

yareah
Ukecaná baba ;) 1554 příspěvků 07.03.18 18:48

Tak průjem se zopakoval, ale jinak nic

chs.jasmin
Kelišová 6989 příspěvků 12.03.18 20:08
@Anonymní píše:
Ahoj,
ráda bych se zeptala, jestli čištění před porodem musí být nutně průjem nebo i jen řidší rychlá stolice a jen jednou (zatím). hlenová zátka mi odcházela několik dní a naposledy před týdnem, tak už asi odešla všechna - myslím. Miminko už hodně dlouho naléhá hlavičkou. včera jsem měla MS bolesti občas, párkrát ztvrdnutí a bolest na čípku, ale tu mám od doby co miminko naléhá. dneska teda nic, žádné bolesti a tak. takže si říkám jestli ta stolice byla vubec k vyprazdnovani. jak dlouho pred porodem muze být? i několik dní nebo spíš hodin? asi jen moc plaším :lol: ale jake jsou vase zkusenosti?

Ahoj,

ano, je to možné. Já u obou se čistila (a u první stejně mírně zněčistila :lol: :lol: :lol: :lol: )

Byl to nakonec porod? Těšíš se z miminka? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 20:13

@chs.jasmin kdepak, vůbec nic :) ale pořád to čekám :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama