Průjem, další vyšetření?

Anonymní
14.10.19 09:52

Prujem, další vyšetření?

Ahoj, je mi 30, mám ted nějaké těžší období v práci. Cítím se pod psa, jako troska. Už dříve jsem měla citlivé zažívání. Ale spíše mě trápily zácpy, především poslední 2 týdny po přestěhování do nového domu. Pak se to uplně přepnulo a najednou opal. Ráno jdu na velkou jedno normálně, stolice je formovaná. Potom se najím a mám další stolici - řídčí a kyprou. Někdy mám pár dní klid. Dělali mi už v minulosti milion krevních testů i kvuli zánětům ve střevech a vše bylo naprosto OK. To samé ultrazvuk. Jiné potíže nemám, na wc jdu jen ráno. Mám podle vás žádat výtěry/kolonoskopii, nebo spíše psychologa? Já už jsem u doktorů jako doma a nechci tam přijít s tím, že mám prujem jen 1× denně, díky!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5155
14.10.19 09:57

Nervy. Asi máš dráždivej tračník.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68749
14.10.19 10:34

A co na tom chces resit, tak si prostě dojdi na záchod. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3161
14.10.19 10:37

Já měla naprosto to stejné nedávno, dva měsíce průjmy, kolikrát jsem ani nedoběhla, prakticky co jsem snědla, to šlo ven, brali mě x ampulí krve, byla jsem na ultrazvuku střev i břicha, nikde nic, vše v normě. Na kolonoskopii nedošlo, problémy pak nějak samy jakštakš ustaly, může to být již zmiňovaný dráždivý tračník, mám to tak zřejmě taky. Čím víc to budeš řešit, tím horší to bude, protože je to hodně i v hlavě a člověk jak na to myslí, tak si to i spouští, držím pěsti, ať je brzy lépe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.10.19 10:49

Mně děsí ta kyprá stolice, ta může být u střevních zánětů

• Nahlásit
  • Citovat
10329
14.10.19 10:52

@Tarjei @j.a.n.i1 @mikela
to bude zas ten fekální troll

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68749
14.10.19 10:59

@stinga Tak toho jsem jeste nezaregistrovala, nicmene hloupy je ten příspěvek dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
349
14.10.19 11:12

Taky jsem to řešila. Teď v práci. Já teda měla průjem 14 dní neustále. Několikrát denně. Výtěry byly ok. Pak jsem si byla jistá že je to nervama v práci. Dala jsem si chvilku klid a světě div se, obtíže jsou fuč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama