Průjem jako příznak otěhotnění?

25.7.20 18:40

Průjem jako znak otěhotnění?

Dobrý den, ačkoliv se ještě o dítě nesnažíme ( čeká nás svatba ), máme nechráněný přerušovaný sex a chtěla bych se zeptat zkušených, jestli je možné, že bych byla těhotná v této situaci: Po vysazení HA se mi roky ( asi 3-4) dával do kupy hormonální systém, mívala jsem to nepravidelně 35 - 45 dní a až letos od začátku roku jsem dostávala pravidelnou MS ( každý 30. nebo 31. DC ). Po půl roce jsem ji nedostala, mám zpoždění a v den plánované MS jsem dostala průjem, kterého se nemůžu zbavit. Je to druhý nebo třetí den, není mi dobře, černé uhlí ani endiaron (ani suchá dieta) nezabírá a tak se chci zeptat, zda by to mohlo být těhotenství a kdy by se na TT ukázaly čárky? Dnes jsem si jeden dělala dopoledne a bez výsledku. Nejsem ve stresu, nezměnila jsem životní styl, nejsem si vědoma, že bych jedla něco extrémního, co by mi vyvolalo průjem. Také mě bolí podbříšek jako u MS, ale ta stále nepřichází. Nikdy jsem se s průjmem před nebo během MS nesetkala. Měla jste s tím některá zkušenost? Děkuji za odpovědi. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4476
25.7.20 18:52

Jestli podle průjmu přisuzovat těhotenství, tak já byl těhotnej nejmíň 100×.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
25.7.20 19:00

Já teda podle celodenních střevních potíží našla na TT ducha :) den předem se mi zničehonic udělalo šoufl v oblíbené restauraci (pocit na zvracení, šíleně nízký tlak) a druhý den jsem celý strávila na záchodě. Takže zkus test za další dva dny a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.20 19:03

@puuuuf Dobře, děkuji za reakci. Uvidím tedy, jak se to bude vyvíjet. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12815
25.7.20 19:19

Už by to na testu bylo vidět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
25.7.20 19:31

Test už bych zkusila, treba zitra rano, osobně jsem se s tím, ze by průjem byl příznakem těhotenství nesetkala, ale v dané situaci těhotenství vyloučit samozřejmě nelze (průjem s tím ani nemusí souviset konec konců, může to být že stravy, z vedra, lehká viróza).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama