Reklama

Průjem k zubům s křečemi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rezii
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 1 inzerát 28.02.18 19:54
Průjem k zubům s křečemi?

Ahoj vsem, mladýmu rostou špičáky. Neustále honí něco na kousání, slini a má už čtyři dny nepravidelně teploty okolo 37,5. Byli jsme u dr a nic než ty naběhlé dasnicky nenašla. Malej má taky průjem- ale tak divně. Ráno vždy krásný tuhý bobek, a pak přes den dvakrát velmi řídká nazelenalá stolice. Co mě ale zaráží nejvíc, když ten průjem do plinky dělá, pláče a kroutí se- bolí bříško. Ve zbytku dne je normální, mírně protivnejsi k těm teplotkam a zubům, ale nepláče, nekrouti se, hraje si - takže ho to břicho podle mě bolí jen v okamžiku kdy to z něj jde. Myslíte že to fakt je k zubům, jak tvrdí Dr, nebo bych měla po příčině dál pátrat? Je fakt že jsme po delší době zařadili zase jogurty, protože se nám nepotvrdilo podezření na BKM- došly výsledky z alerga. Tak že by nezvyk- nejedl je asi jen měsíc ale?;/ A taky mě zaráží ten ukazkovej bobek ráno…

Reklama

Reakce:

marka123
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 28.02.18 20:57

Pravdepodobne to bude od zubu, zaradila bych probiotika a pokud by to za par dni nebylo lepsi konzultovala bych to opet s lekarkou.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama