Průjem k zubům s křečemi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rezii
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 28.02.18 19:54
Průjem k zubům s křečemi?

Ahoj vsem, mladýmu rostou špičáky. Neustále honí něco na kousání, slini a má už čtyři dny nepravidelně teploty okolo 37,5. Byli jsme u dr a nic než ty naběhlé dasnicky nenašla. Malej má taky průjem- ale tak divně. Ráno vždy krásný tuhý bobek, a pak přes den dvakrát velmi řídká nazelenalá stolice. Co mě ale zaráží nejvíc, když ten průjem do plinky dělá, pláče a kroutí se- bolí bříško. Ve zbytku dne je normální, mírně protivnejsi k těm teplotkam a zubům, ale nepláče, nekrouti se, hraje si - takže ho to břicho podle mě bolí jen v okamžiku kdy to z něj jde. Myslíte že to fakt je k zubům, jak tvrdí Dr, nebo bych měla po příčině dál pátrat? Je fakt že jsme po delší době zařadili zase jogurty, protože se nám nepotvrdilo podezření na BKM- došly výsledky z alerga. Tak že by nezvyk- nejedl je asi jen měsíc ale?;/ A taky mě zaráží ten ukazkovej bobek ráno…

Reklama

Reakce:

marka123
Kecalka 476 příspěvků 28.02.18 20:57

Pravdepodobne to bude od zubu, zaradila bych probiotika a pokud by to za par dni nebylo lepsi konzultovala bych to opet s lekarkou.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Reklama