Reklama

Průjem kojeného miminka, když mám měsíčky ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

1hanča
Povídálka 29 příspěvků 31.12.16 11:59
průjem kojeného miminka, když mám měsíčky ?

Dobrý den,
mám dotaz ohledně mé dcerky je jí téměř 5 měsíců.
Je plně kojena.
Ted jsem dostala poprvé od porodu měsíčky.
V ten samý den dcerka začala mít průjem.
Může to spolu souviset? Co jí mohu případně dát, když je takto malinká a je plně kojena.
Děkuji za pomoc.

Reklama

Reakce:

Lili5
Echt Kelišová 8651 příspěvků 31.12.16 12:15

Souvislost to nemá. Příčina bude jinde. Nesnědla jsi spíše něco? Chutě před menses bývají divoké :-). Dávat nemá smysl nic, dokud miminko přijímá mateřské mléko, není dehydratace je lepší nechat tělo, aby se s tím vypořádalo samo.

Ba412
Kecalka 230 příspěvků 31.12.16 12:36

A naopak od me babicky vim, ze to souvislost mit muze. A taky jsem to u svych i jen castecne kojenych deti pozorovala…
Ale kazde dite je jine, nelze zevseobecnovat

stinga
Závislačka 3479 příspěvků 10 inzerátů 31.12.16 13:32

Souvislost být může, mlíčko má i jinou chuť - horší

medunka23
Kelišová 6755 příspěvků 31.12.16 13:51

Nedávej nic, ale souvislost to mít může, moje se odtrhávala od prsa první 2 dny a pak už ok. Uvidíš jak to bude dál…

1hanča
Povídálka 29 příspěvků 31.12.16 14:27

Že jí mlíčko nemusí chutnat vím, jen ten průjem mi přišel divnej. No oni nás už taky pár dní bolí zoubky… to by taky mohlo možná být. Dnes baští bych řekla stejně jako jindy.

medunka23
Kelišová 6755 příspěvků 31.12.16 18:51

@1hanča pokud je veselá a spokojená, tak bych zatím byla v klidu, ale jen ty znáš své dítě, takže radit je v tomhle hodně ošemetné. Hlavně aby neměla krev ve stolici, to už je na řešení okamžitě.

1hanča
Povídálka 29 příspěvků 01.01.17 08:41

Jejda krev ve stolici určitě ne. To bych jí bafla a okamžitě jela…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama