Průjem - musí být dieta?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anotyn 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 18:32
Žarlivost

Ahoj, občas mi příjde že jsem fakt dost žárlivá, když jde přítel někam s kamarady třeba do klubu tak strasně kvuli tomu vyvadím a pohádáme se, mam strach, že mě podvede nebo tam flirtuje s holkama nebo se něco stane.. vždy mu udělám scenu kvuli tomu se šasto hadame, jednou mi i dokonce lhal, že někam jde a to z toho duvodu abych zase nevyvaděla. nepřehanim to? co mam delat..jsme spolu skoro 3 roky

Příspěvek upraven 04.01.18 v 10:18

Reklama

Reakce:

Aspera
Generální žvanilka 20088 příspěvků 1 inzerát 29.12.17 18:37

Pokud je průjem jen jednou tak ho moc neřeším pokud nic víc není. Takže já bych to zítra riskla a uvidíš, buď to projde a budeš v pohodě a nebo ne a nasaď dietu.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62003 příspěvků 3 inzeráty 29.12.17 18:49

Já dietu neřeším u svého průjmu nikdy a zatím to nebyl problém.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31592 příspěvků 29.12.17 19:50

Já průjem nikdy moc neřeším, u sebe vůbec ne, u dětí jen hodně málo, že jim nedám tučný uzeniny, nebo smažený jídlo, jinak taky ne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Z Madonny se stala Uriel Kratochvílová, zneuctila památku Arethy Franklin

Madonna (60) se na hudebních cenách MTV Video Music Awards vydrápala na... číst dále >

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama