Průjem - musí být dieta?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anotyn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 18:32
Žarlivost

Ahoj, občas mi příjde že jsem fakt dost žárlivá, když jde přítel někam s kamarady třeba do klubu tak strasně kvuli tomu vyvadím a pohádáme se, mam strach, že mě podvede nebo tam flirtuje s holkama nebo se něco stane.. vždy mu udělám scenu kvuli tomu se šasto hadame, jednou mi i dokonce lhal, že někam jde a to z toho duvodu abych zase nevyvaděla. nepřehanim to? co mam delat..jsme spolu skoro 3 roky

Příspěvek upraven 04.01.18 v 10:18

Reakce:
Aspera
Generální žvanilka 21127 příspěvků 1 inzerát 29.12.17 18:37

Pokud je průjem jen jednou tak ho moc neřeším pokud nic víc není. Takže já bych to zítra riskla a uvidíš, buď to projde a budeš v pohodě a nebo ne a nasaď dietu.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63691 příspěvků 3 inzeráty 29.12.17 18:49

Já dietu neřeším u svého průjmu nikdy a zatím to nebyl problém.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31657 příspěvků 29.12.17 19:50

Já průjem nikdy moc neřeším, u sebe vůbec ne, u dětí jen hodně málo, že jim nedám tučný uzeniny, nebo smažený jídlo, jinak taky ne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >