Průjem na začátku těhotenství

60
23.7.12 16:54

Průjem na začátku těhotenství

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, zda máte některá zkušenost s průjmem na začátku těhotenství. Jsem 5+4tt a zhruba dva týdny mám průjem. Nejdřív jsem to nijak neřešila, ale už mě to docela obtěžuje a hlavně nevím, zda je to normální. Děkuji všem za odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23.7.12 17:04

Ahoj, tak jsem na tom stejně jako ty, já jsem tedy už v 10. tt, ale od začátku mám někdy průjem a někdy řidší stolici. Dnes jsem se na to ptala MUDr. a prý to může být způsobeno hormonama. Někdo má hold zácpu někdo průjem. Já bych tedy radši zácpu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
23.7.12 17:09

@kaculkadraculka Tak já trpěla zácpou od malička a taky teda není o co stát, když pak už musíš i na klistýr :( jen mě to docela překvapilo, že z ničeho nic mám průjem. No uvidím, raději se na to také poptám :) ale uklidnilo mě, že to nemusí být nic neobvyklého :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
23.7.12 17:20

Ja mela taky prujem v prvnim trimestru, nic hroznyho, podle mne lepsi nez zacpa, neboj ono to prejde, az budes mat zacpu bude ti lito za prujmem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.7.12 17:21

TAk to já zase neměla žádné problémy a jen co jsem otěhotněla, tak jsem začala lítat na záchod :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2254
23.7.12 17:23

Podle toho cemu rikas prujem? Ja cekam treti ditko a „prujem“ mam kazde tehotenstvi 1× denne :mrgreen: ale tak tak dobiham :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
23.7.12 17:26

@bonnie14 No průjem říkám tomu, že jdu denně 5× až 7× na záchod a opravdu už mi to vadí, bojím se jít i nakupovat, abych se tam nepos… doufám, že to brzy přejde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2254
23.7.12 17:35

@grampe tak to je ale docela mazec… kup si smectu, mela by ti pomoct a prober to s doktorem, me sestra strasila, ze pri prujmu se muze potratit, pak jsem se na to ptala doktora, ale kdyz mu manzel rekl co vsechno splacam zacal se smat a rek „tak to bych se s prominutim pos*al taky“ :mrgreen: a doporucil mi tu smectu. 5× denne uz normalni opravdu neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.7.12 17:37

Já mám tak max.2 za den. Minulý týden jsem si taky koupila Smectu + jsem snědla hoř. čokoládu, banány.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
23.7.12 17:46

@bonnie14 no nestraš, ježiši, tak to zítra zajdu pro smectu a uvidim… snad to teda bude dobrý :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
23.7.12 17:46

@kaculkadraculka taky vyzkouším banány… čoko mi teď nějak nejede :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
23.7.12 17:51

S tim mam zkusenost taky… prujem prestal ve tretim mesici a pak uz to bylo v pohode… pak me zase trapila spis zacpa… :D :D takze se ani neda rict ze by tam byl nejakej posun k lepsimu… :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
23.7.12 17:53

@Zuzunka no já doufám, že mě to přejde dřív než ve třetím :D ta představa ještě víc než měsíc :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2254
23.7.12 18:08

@grampe ja te nestrasim :mrgreen: jen jsem ti chtela rict co mi rekla sestra za blbost. Ale prospesny to taky urcite neni, neco s tim delej. Ja mela s holcickou tedka i prujmove onemocneni, ona se z toho dostavala tyden a ja si vzala 1 smectu a na zachod jsem sla az za 3 dny (a jak rada) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lizzi
23.7.12 18:22

Pomůže psyllium, já to měla taky, už se to jakžtakž zlepšilo :-)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat