Průjem, nevolnost a bolesti v těhotenství

17.9.19 09:04

Průjem, nevolnost a bolesti v těhotenství

Zdravím vás, mám za sebou jedno IVF, 3× KET a zatím 2× potraty. Dnes jsem týden po třetím KETu a mám opravdu bouřlivé příznaky. Bohužel také velký průjem - měla jsem ho již po druhém KET, ale v době, kdy už jsem z krve měla potvrzené těhotenství. Bohužel v den co jsem ten průjem měla jsem i potratila.

Dnes mám zase průjem, běhám na záchod každou čtvrt hodinku. Navíc mě ale i pěkně zabolelo břicho. :(( Mám strach, že se to děje znovu, tentokrát jenom zase dřív.

Už nevím co dělat, k doktorovi jít nemá smysl. Nemám ještě ani potvrzené těhotenství, v krvi by to bylo neprůkazné, protože jsem v sobotu píchla Ovitrelle. A utz by nebylo nic vidět. Minule mi jen řekli, ať ležím a nehýbu se a přidali mi progesteronové injekce. A nepomohlo to. Beru estrofem, utrogestan, prolutex. Chodím na intralipidy.

Mám za sebou všechny testy. Genetiku, imunologii, celiakii, cukrovku, pohlavní nemoci, štítnou žlátu a kdesi cosi. Už asi není co zkoumat.

Asi to není dotaz, jen se potřebuji vypsat. Opravdu jsem věřila, že to tentokrát vyjde a teď, co jsem ucítila tu bolest v břiše… tak zase ztrácím půdu pod nohama. A štve mě, že doktoři nedokáží pomoci :((.

Měl jste také někdo takhle brzy průjmy??? Vzala jsem si uhlí, snad pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20.9.19 09:04

@leelafry Nejdřív se zkus uklidnit. Chápu že tohle už je asi čiré zoufalství ale stres ti nepomůže a neboj ani neublíží. Nedivím se že máš průjmy po takovém návalu hormonů. Mě se v těhotenství taky nevyhuli ale stačila smecta a bylo po problému. Věř že miminko bude ok. Dej si čaj třeba ten pro nastávající maminky. Udělej si něčím radost a hlavně na to nemysli. :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.9.19 22:45

Otěhotněla jsem sice přirozeně, ale prujem byl jeden z prvních příznaků těhotenství..moc držím palce, ať to tentokrát vyjde :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.19 12:34

@Terka3345 nevyšlo, ale díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie