Průjem po Babylove?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jessie8951
Kecalka 432 příspěvků 30.12.17 08:48
Průjem po Babylove?

Ahoj, malé nestačí kojení, ač nerada, musela jsem začít s dokrmováním. Koupila jsem mléko Babylove. Nejdřív v pohodě a asi po týdnu mi ho od včera plive a má asi z toho průjem, pořád se kroutí. Je to možné? Co teď? Mám mléko změnit? Děkuji

Reklama

Reakce:

Petraa89
Ukecaná baba ;) 1792 příspěvků 30.12.17 09:51

Malej byl na tomhle mlíčku od narození a byl v pohodě :nevim: Kolik je malé a proč si myslíš, že kojení jí nestačí?

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 30.12.17 09:58

Ja davala tohle mleko sice pozdeji ale nebyl problem

Jessie8951
Kecalka 432 příspěvků 30.12.17 15:11
@Petraa89 píše:
Malej byl na tomhle mlíčku od narození a byl v pohodě :nevim: Kolik je malé a proč si myslíš, že kojení jí nestačí?

Protože na jedno kojení vypije max.60ml a dr. řekl, že mám dokrmovat. Přibírá po troškách. Nebo myslíš, že to stačí?

vejilka
Závislačka 4296 příspěvků 30.12.17 15:20

Těžko říct, já kupovala babylove taky a bez problémů…Kolik je malé? Jinak je třeba možné, že jí mlíko nesedne :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama