Průjem po léku na roupy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vrabshak
Povídálka 21 příspěvků 10.08.19 17:03
Průjem po léku na roupy

Zdravím,
mám otázku. Dcera (16 měsíců) chytila zřejmě na hřišti roupy, od Dr. jsme dostaly Vermox a už druhý den po podání léků má dcera průjem. Dnes jsem ji dala tasectan a průjem pokračuje. Dr. samozřejmě hned v pondělí budu volat pokud průjem neodezní, ale moje otázka je jestli zbytečně plaším a funguje takto prášek nebo jestli je to špatně že má průjem?
Děkuji za odpovědi.

Reakce:
smudlinky
Závislačka 2722 příspěvků 273 inzerátů 10.08.19 17:14

Příbalový leták jsi prostudovala? My jsme taky dostali vermox- podezdření na roupy a průjem dítko nemělo. Může mít i nějaké průjmové onemocnění, které se náhodou sešlo s lékem.

vrabshak
Povídálka 21 příspěvků 10.08.19 17:21
@smudlinky píše:
Příbalový leták jsi prostudovala? My jsme taky dostali vermox- podezdření na roupy a průjem dítko nemělo. Může mít i nějaké průjmové onemocnění, které se náhodou sešlo s lékem.

Tam právě mají že velmi vzácně a spíš jsem si to spojovala, že se nám sešly i zuby, ale když se průjem opakoval i po tom tasectanu tak ve mně trochu hlodá, aby se nedělo ještě něco jiného :think:

Fany97
Kecalka 216 příspěvků 10.08.19 17:22

Po Vermoxu dostane průjem leda když použije více, než je dáno. Takže si myslím, že to nesouvisí.

Fany97
Kecalka 216 příspěvků 10.08.19 17:23

V kolik hodin jste ji dala Tasectan? Většinou by měl účinkovat po 12hodinach

vrabshak
Povídálka 21 příspěvků 10.08.19 17:29
@Fany97 píše:
V kolik hodin jste ji dala Tasectan? Většinou by měl účinkovat po 12hodinach

Dostala ráno kolem 8. Další ji budu dávat teď na večer.

Fany97
Kecalka 216 příspěvků 10.08.19 18:26

Tak uvidíte, zítra by to mělo být lepší

vrabshak
Povídálka 21 příspěvků 10.08.19 18:36
@Fany97 píše:
Tak uvidíte, zítra by to mělo být lepší

Snad ano :pray: každopádně děkuji.

peta1003
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 10.08.19 18:49

Prujem pri podani tohoto leku je pokud je clovek hodne zacervenej…to mi rekl expritel, ktery dela doktora v Rime :)

Fany97
Kecalka 216 příspěvků 10.08.19 19:22

@peta1003 no vidíte, a já brala také Vermox a mě zase řekl dr. Že když náhodou zapomenu, ať si neberu dva najednou, nebo se mi to stane :D

peta1003
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 10.08.19 19:55

@Fany97 no jo…on ti nikdy zadnej doktor nerekne to stejny :D jako treba to, ze u nas vermox clovek dostane jen na predpis a ve vetsine pripadu musi donest vzorek stolice, aby se potvrdilo nakazeni a v italii je to normalne dostupny lek a lidi se tam pravidelne odcervujou :D

vrabshak
Povídálka 21 příspěvků 10.08.19 20:37
@peta1003 píše:
Prujem pri podani tohoto leku je pokud je clovek hodne zacervenej…to mi rekl expritel, ktery dela doktora v Rime :)

Ježíš to vážně? 8o Ale z ní právě už žádní červíci nešli a v noci už taky klidně spí. Myslíte že to může být teda tím? To jste mě upřímně dost vyděsila teď.

peta1003
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 10.08.19 21:11

@vrabshak tak to zacarveni je uplne normalni…u nas se to moc neresi, ale proc myslite, ze domaci zvirata by se mela odcervovat? V nekterych statech je normalni, ze se lidi taky pravidelne odcervuji…kdyz jsem s ex bydlela, tak nosil vermox domu pravidelne :)

vrabshak
Povídálka 21 příspěvků 11.08.19 07:19
@peta1003 píše:
@vrabshak tak to zacarveni je uplne normalni…u nas se to moc neresi, ale proc myslite, ze domaci zvirata by se mela odcervovat? V nekterych statech je normalni, ze se lidi taky pravidelne odcervuji…kdyz jsem s ex bydlela, tak nosil vermox domu pravidelne :)

To je asi pravda, psa odčervujeme co chvíle, aby nám nic nedonesl, ale se starší dcerkou jsem tenhle problém nikdy neměla a mladší teď tohle. A spíš je to i o mém pocitu, že se snažím mít všude uklizeno a čisto a pak objevím ve stolici totok :think: No, ale asi začneme pravidelně odčervovat i sebe aspoň mi to zachrání nervy na příště :blush:

Váš příspěvek
Reklama