Průjem po testech na těh. cukrovku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 11:12
Průjem po testech na těh. Cukrovku

Ahoj,
Dnes jsem byla na testech na těh. Cukrovku a totálně mě odrovnaly. Mam průjem (chytl mě asi 20min po vypití glukozy), chce a chtělo se mi zvracet :poblion: Měla jste po tom některá taky průjem? 8o

Reakce:
Micaella22
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 02.01.19 11:19

To ses mela zeptat sestry, ktera ti tam odebirala krev, ne?

Russet
Extra třída :D 13154 příspěvků 02.01.19 11:22
@Anonymní píše:
Ahoj,
Dnes jsem byla na testech na těh. Cukrovku a totálně mě odrovnaly. Mam průjem (chytl mě asi 20min po vypití glukozy), chce a chtělo se mi zvracet :poblion: Měla jste po tom některá taky průjem? 8o

Ne. Beztak to nebylo z glukózy, ta se ještě nemohla dostat tak daleko. Zvracet se mi nechtělo. Byl to hodně oslazený čaj (sama čaj piju výhradně neslazený) a přežila jsem to nez úhony. Akorát mi našli cukrovku díky poslednímu měření.

Tichošlápek
Extra třída :D 11530 příspěvků 02.01.19 11:28

Mne se u prvního udělalo pěkně blbe, ale ustala jsem to 8) neco vydrzime ne? U druhého jsem byla asi nějaká divná, neb mi to chutnalo a bylo mi prima

lachtanice86
Kelišová 6874 příspěvků 02.01.19 13:30

Jo. Vrhla jsem po posledním odběru. A zle mi bylo ještě tak 3dny. Prujem byl taky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >