Průjem, pocit na zvracení, bolest žaludku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.10.21 17:41

Průjem, pocit na zvracení, bolest žaludku

Ahojte, holky prosím neví někdo co by to mohlo být? U dr jsem byla s tím, že pokud mě to do čtvrtka nepřejde půjdu na odběry krve a vytery. Tak třeba má někdo s něčím podobným zkušenost…
Už čtvrtý den mám průjem, jestli se tomu tak dá říkat, jde ze mě jen voda, respektive teď už mám jen pocit, že potřebuji, ale nic. Do toho šílené bolesti žaludku a pocit na zvracení (ale nezvracela jsem ani jednou). První dva dny teplota nad 38, teď se mě drží kolem 37,7. Takhle blbě mi ještě nebylo a vůbec nic na to nepomáhá. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2201
5.10.21 17:59

Teď radí virózy tohohle typu, kolem nás už bohužel taky prošla.. Podle me to není nic vážného, prostě horší střevní chřipka :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 18:01

@EvieK s toho jak mě bolí žaludek, se nemůžu ani narovnat. Jsem celou noc vzhůru protože to prostě bolí. Střevní chřipku jsem měla několikrát, ale tohle je úplně něco jiného.

• Citovat
  • Nahlásit
946
5.10.21 18:06

No měli ti udělat automaticky stěr, švagr měl to samé a měl v těle bakterií ze špatně uvařeného masa!!! Dostal černé uhlí, probiotika a nějaké tablety ještě. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 18:56

@tajnaorient mám prý počkat do čtvrtka no.

• Citovat
  • Nahlásit
101
5.10.21 19:00

Dělali ti covid test? U někoho se covid může projevit právě průjmem. A je jedno, zda jsi očkovaná, moje starší dcera (20) právě má totéž, jen k tomu ještě zcela ztratila chuť, cítí jen slané, sladké a olej, koření ale vůbec a čich má tak na 50%.
Je plně očkovaná a covid dostala. Žádný vážný průběh, ale ten průjem je tam dominantní. A samozřejmě únava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 19:05

@Sunlight515 nene nedělali, ale unavená nejsem a čich i chuť mám v pořádku, ani kašel nemám. Fakt je to jen o tom průjmu, bolesti žaludku a pocitu na zvracení.

• Citovat
  • Nahlásit
5463
14.10.21 06:16
@Anonymní píše:
@Sunlight515 nene nedělali, ale unavená nejsem a čich i chuť mám v pořádku, ani kašel nemám. Fakt je to jen o tom průjmu, bolesti žaludku a pocitu na zvracení.

Ha! Kolik dní trval a co nakonec zabralo? Taky se trapim teď…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.21 09:24

@šmoulililinka takovéto opravdu hrozné trvalo týden, průjem občas stále mmám, ale už se to dá. Jinak dr mi psala ercefuryl a říkala brát i probiotika.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat