Průjem s hlenem s příměsí krve v 6tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  20.03.18 14:35
Prujem s hlenem s primesi krve v 6tt

Ahoj holky.. dnes zacinam 6tt k dr. Jdu zitra rano pro potvrzeni tehotenstvi.
Od dnesni noci jsem mela prujem, zimnici, zaroven navaly, poceni..takove ty dtavy kdyz mate strevni vyrozu, pocit na zvraceni..
Bylo mi hrozne, ale co je jinak je ze jsem nemela krece v celem brise a, nuceni na talaceni.. nebrz jen bolesti v podbrisku a to jen kdyz to zee me slo ven. nebyly to bolesti nejak v kuse.. jen kdyz to na me zase prislo.
Ted odpo stale jeste kdyz jdu na wc neco ze me pri uleve vytece.. je to pruhledny hlen s lehce naruzovelou krvy.. v tom hlenu..
Je mozne ze uz mam tak podrazdena streva kdyz jsem mela prujem asi 6× ze se tam obevuje uz ta krev? Bojim se aby s mimi bylo vse v poradku.. ale z pochvy me zadna krev netece! Snad me uklidnite diky

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Reklama