Průjem u sedmitýdenního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 17:00
Průjem u sedmitýdenního miminka

Ahoj maminky,
měla bych na Vás dotaz. Naše sedmitýdenní miminko trápí už 3. den časté průjmy. Opravdu se po každém kojení pokaká, je plně kojený. Kaká cca 8× denně a stolice je opravdu vodová až pěnovitá nazelenalé barvy. K doktorce jdeme zítra, tak se poradím, teď mě spíše zajímá, jestli jste to u vašich miminek také měli a jak to dopadlo, co to způsobilo? Zaměřila jsem se i na to, co poslední dny jím já, ale na nic vyjímečného, co bych před tím nejedla, jsem nepřišla. Miminko jinak vůbec na koliky ani prdíky netrpí a ani od narození netrpělo, nepláče, je veselé, hravé. Děkuji za Vaše reakce.

Přečtěte si článek: Průjem u kojenců jako příznak nemoci?

Reakce:
Elen8
Extra třída :D 13095 příspěvků 29.07.19 17:05

Vysad mléko a mléčné produkty. Cca po 10-14 bude znát změna k tomu nasad probiotika.

Netopirek
Extra třída :D 10469 příspěvků 29.07.19 17:08

Některé kojené děti mají stolici po každém kojení.
Přibírá stále na váze?

Prvorozená měla do skoro 3 měsíců stolici po každém kojení.

Petája
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 29.07.19 17:10

My museli nasadit BEBA AL 110, je to bezlaktózové umělé mléko a dává se na průjmy, ale malý byl na UM, tak netuším, co vaše doktorka vymyslí..

Lenka_Hal
Extra třída :D 10185 příspěvků 29.07.19 17:15

U nas vsechny tri nekdy v tom veku dvou az tri mesicu mely neco jako prujem. Ridsi, do zelena…ja si vyvodila, ze je to spojene s rustovym spurtem a opravdu se to upravilo behem par dnu, tydne…to zalezi. Nekdy ty kojeny kakaji hodne behem dne. Poznat jestli je to fakt prujem je nekdy slozity. Pokud jinak vypada spokojene, no uvidis co doktorka…

Calendulka
Kecalka 432 příspěvků 29.07.19 20:27

8× denně mi teda přijde hodně :think: Možná bych nasadila probiotika pro kojence a kojila co nejčastěji, jak dítě potřebuje (prevence dehydratace). Někde jsem slyšela, že i 3 měsíční plně kojené dítě mělo Salmonellu - že mu nakažený tatínek olízl cumel :(
Teplotu nemá?

Váš příspěvek
Reklama