Reklama

Průjem z horečky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anotyn 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 11:52
prujem z horečky?

Ahoj, v utery mně začalo bolet v krku, měla jsem hrozne horečky, vypotila jsem to a dnes už je to v pohodě, ale ráno jsem měla 3× prujem, myslíte, že to souvisí s tím? mám dnes jet na víkend pryč, mám to nechat na zítra nebo nikam nejezdit? Mám nasadit dietu nebo je to jen z te horečky? Mám hlad, ale ráno jsem si dala housku a už jsem utikala

Reklama

Reakce:

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 29.12.17 11:55
lucika.k

@anotyn a co jsi baštila za prášky? jestli to nemužeš mít z nějakého léku.. :?

anotyn 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 12:00

@lucika.k nurofen na horečku, brala jsem rano jeden a jeden večer.. poté používám biotin to je na vlasy vitaminy, ty uz pouzivam asi pul roku, pote nejaky cucaci bonbonky proti bolesti v krku, dnes jsem si dala smectu proti prujmu a od te doby jsem nebyla (4hodiny) mám už docela velky hlad, ale nevím jestli je t z te horečky nebo ze špatneho jidla i když jsem toho moc nejedla

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 29.12.17 12:06

To je typicky priznak u jednoho typu bakterii/viru (ted nevim). Nejdrive boli v krku a pak se dostanou do strev. Urcite bych pockala minimalne do zitra. Mela jsem to a celkova lecba trvala asi tyden (krk i streva).

brumi
Kelišová 6440 příspěvků 29.12.17 12:31

Můžeš to mít jak z té horečky tak z léku které jsi na ní brala, ale taky ty horečky mohly být předzvěst nemoci…

olomoučanda
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 29.12.17 14:05

Ono jak jsi asi nic moc nejedla a užívala léky, tak to může být i z toho. Stalo se mi to taky. Nebylo mi jinak zle, „jen“ ten průjem.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >