Průjem z horečky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anotyn 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 11:52
prujem z horečky?

Ahoj, v utery mně začalo bolet v krku, měla jsem hrozne horečky, vypotila jsem to a dnes už je to v pohodě, ale ráno jsem měla 3× prujem, myslíte, že to souvisí s tím? mám dnes jet na víkend pryč, mám to nechat na zítra nebo nikam nejezdit? Mám nasadit dietu nebo je to jen z te horečky? Mám hlad, ale ráno jsem si dala housku a už jsem utikala

Reklama

Reakce:

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 29.12.17 11:55
lucika.k

@anotyn a co jsi baštila za prášky? jestli to nemužeš mít z nějakého léku.. :?

anotyn 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 12:00

@lucika.k nurofen na horečku, brala jsem rano jeden a jeden večer.. poté používám biotin to je na vlasy vitaminy, ty uz pouzivam asi pul roku, pote nejaky cucaci bonbonky proti bolesti v krku, dnes jsem si dala smectu proti prujmu a od te doby jsem nebyla (4hodiny) mám už docela velky hlad, ale nevím jestli je t z te horečky nebo ze špatneho jidla i když jsem toho moc nejedla

Plavuše
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 29.12.17 12:06

To je typicky priznak u jednoho typu bakterii/viru (ted nevim). Nejdrive boli v krku a pak se dostanou do strev. Urcite bych pockala minimalne do zitra. Mela jsem to a celkova lecba trvala asi tyden (krk i streva).

brumi
Kelišová 6357 příspěvků 29.12.17 12:31

Můžeš to mít jak z té horečky tak z léku které jsi na ní brala, ale taky ty horečky mohly být předzvěst nemoci…

olomoučanda
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 29.12.17 14:05

Ono jak jsi asi nic moc nejedla a užívala léky, tak to může být i z toho. Stalo se mi to taky. Nebylo mi jinak zle, „jen“ ten průjem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama