Průjem z horečky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anotyn 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 11:52
prujem z horečky?

Ahoj, v utery mně začalo bolet v krku, měla jsem hrozne horečky, vypotila jsem to a dnes už je to v pohodě, ale ráno jsem měla 3× prujem, myslíte, že to souvisí s tím? mám dnes jet na víkend pryč, mám to nechat na zítra nebo nikam nejezdit? Mám nasadit dietu nebo je to jen z te horečky? Mám hlad, ale ráno jsem si dala housku a už jsem utikala

Reakce:

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 29.12.17 11:55
lucika.k

@anotyn a co jsi baštila za prášky? jestli to nemužeš mít z nějakého léku.. :?

anotyn 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 12:00

@lucika.k nurofen na horečku, brala jsem rano jeden a jeden večer.. poté používám biotin to je na vlasy vitaminy, ty uz pouzivam asi pul roku, pote nejaky cucaci bonbonky proti bolesti v krku, dnes jsem si dala smectu proti prujmu a od te doby jsem nebyla (4hodiny) mám už docela velky hlad, ale nevím jestli je t z te horečky nebo ze špatneho jidla i když jsem toho moc nejedla

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 29.12.17 12:06

To je typicky priznak u jednoho typu bakterii/viru (ted nevim). Nejdrive boli v krku a pak se dostanou do strev. Urcite bych pockala minimalne do zitra. Mela jsem to a celkova lecba trvala asi tyden (krk i streva).

brumi
Kelišová 6536 příspěvků 29.12.17 12:31

Můžeš to mít jak z té horečky tak z léku které jsi na ní brala, ale taky ty horečky mohly být předzvěst nemoci…

olomoučanda
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 29.12.17 14:05

Ono jak jsi asi nic moc nejedla a užívala léky, tak to může být i z toho. Stalo se mi to taky. Nebylo mi jinak zle, „jen“ ten průjem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Ojojoj! Mikolas Josef odmítl milionový job: Nebude ho to mrzet?

Byl prvním zástupcem Česka, který si na Eurovizi nevylámal zuby a nepůsobil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >