Průjem z kravského mléka - je to možné?

3158
31.7.13 14:53

Průjem z kravského mléka

Syn 20m pije každé ráno a večer cca 260 ml UM (sunar). Kravské mléko už měl, sice míň, ale nezaregistrovala jsem problém. Teď ho teda neměl delší dobu, a včera jsem zjistila že nemám sunar, tak jsem mu dala kravské mléko. Mezitím normální jídlo během dne jako vždycky. Večer měl ale strašnej průjem. Až teď jsem si uvědomila to kravský mlíko, je možné, že by to bylo z toho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8823
31.7.13 15:00

A jaké bylo to mléko? Čerstvé, krabicové, syrové?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58857
31.7.13 15:05

@marmelada78 při abmk je zelená a hodně kysele páchnoucí stolice.. může být z toho, nemusí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3158
31.7.13 15:07
@Paoloska píše:
A jaké bylo to mléko? Čerstvé, krabicové, syrové?

Syrové ne, trvanlivé taky ne.. Prostě „čerstvé mléko“ :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3158
31.7.13 15:08
@martina.se píše:
@marmelada78 při abmk je zelená a hodně kysele páchnoucí stolice.. může být z toho, nemusí..

A je možné, že by se to neprojevilo dřív? Kolem roka moc sunar nepil, tak jsem mu dávala kravské, ne teda v takových dávkách, vypil neco kolem 100 ml, ale neměl problém..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3158
31.7.13 15:09
@martina.se píše:

Jo tak nějak ta stolice vypadala.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58857
31.7.13 15:11

@marmelada78 možné to je.. můj kluk od roka taky semtam upil mléko, vždycky v klidu.. pak jsem neměla sunar, dala jsem mu plnou dávku a už to fičelo.. abmk má dodnes, i když v menší formě, než jako malý.. jinak se projevilo bolestmi bříška, zelenou, velmi kysele páchnoucí napěněnou stolicí… to bys poznala.. možná mu jen něco nesedlo a příště to může být v klidu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3158
31.7.13 15:25
@martina.se píše:
@marmelada78 možné to je.. můj kluk od roka taky semtam upil mléko, vždycky v klidu.. pak jsem neměla sunar, dala jsem mu plnou dávku a už to fičelo.. abmk má dodnes, i když v menší formě, než jako malý.. jinak se projevilo bolestmi bříška, zelenou, velmi kysele páchnoucí napěněnou stolicí… to bys poznala.. možná mu jen něco nesedlo a příště to může být v klidu..

No to mě neděs.. on si na bolest bříška nijak neštěžoval. Ale ta stolice to byla fakt zeleně obarvená plína, asi spíš jako voda..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5413
31.7.13 15:31

Není to spíš nějaká infekce? Protože pokud by to byla alergie, ta by se musela projevit už na UM, ne? Vždyť to je jen kravské mléko obohacené o vitaminy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58857
31.7.13 19:02
@AliTad píše:
Není to spíš nějaká infekce? Protože pokud by to byla alergie, ta by se musela projevit už na UM, ne? Vždyť to je jen kravské mléko obohacené o vitaminy.

mladej pil um bez problémů.. to ho prohnalo až to mléko jako takové..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
835
2.8.13 14:49

Ahoj, malá sice kravské mléko nikdy neměla, ale po roce co byla kojená a pak na UM dostala ve 13 měs alergii na BKM…sem tam byl průjem a pak měla kolem půl roka suché místa na pažích a stehnech..snad to budete mít z těch veder

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama